UBEZPIECZENIE SKT MEGA DANCE 2022

UBEZPIECZENIE 2022

 

Drodzy Rodzice,

Przesyłamy informacje dotyczące ubezpieczenia każdego zawodnika SKT Mega Dance na rok 2021

Stawki nie zwiększyły się i są identyczne w porównaniu z rokiem 2020 czy 2021

 

Poniżej dostępne polisy w 3 wariantach.

WARIANT 1 UBEZPIECZENIE SKT Mega Dance 2022

WARIANT 2 UBEZPIECZENIE SKT Mega Dance 2022

WARIANT 3 UBEZPIECZENIE SKT Mega Dance 2022

W razie potrzeby osoby ubezpieczone mogą wydrukować ze strony kopię polisy wraz z numerem.

 

TERMIN UBEZPIECZENIA 02.04.2022

1 wizytówka 90x50 Marianna Gieburowska BEZ Adresu

Każdy członek naszego klubu powinien/musi wykupić ubezpieczenie klubowe – ubezpieczenie to jest wymagane przez ustawodawcę i zaproponowany zakres spełnia wymogi art. 38 ustawy o sporcie. Zakres całodobowy obejmuje w szczególności treningi w naszym klubie, udział we współzawodnictwie  jak również wypadki w życiu prywatnym.

Rodziców, którzy nie ubezpieczą dziecka za pośrednictwem klubu zobowiązuje się do dostarczenia do dnia 15.04.2022 r, kopii  polisy potwierdzającej ubezpieczenie dziecka w zakresie NNW z rozszerzeniem o wyczynowe uprawianie sportu, oraz wypełnienie oświadczenia i wysłanie do biura klubu.

Jest to dla nas ważne, ponieważ posiadając ubezpieczenie w klubie nie będziemy każdorazowo robić nowej listy wyjeżdżając na obóz, pokazy, czy zawody. Jeśli ktoś ubezpieczył się indywidualnie to również biuro klubu posiada taką informację więc trenerzy i opiekunowie mogą być spokojni.

ubezpieczenie-Oświadczenie-o-braku-zgody-na-ubezpieczenie-SKT-Mega-Dance-2022

Jeśli dzieci zrzeszone w naszym stowarzyszeniu jadą na letni lub zimowy obóz sportowy nie będa ubezpieczani dodatkowo ponieważ nasze ubezpieczenie jest obligatoryjne na te działania. Osoby które nie ubezpieczają dziecka w naszym stowarzyszeniu muszą ubezpieczyć dziecko we własnym zakresie dostarczając nr polisy do biura stowarzyszenia.

Nawet jeżeli dziecko jest już gdzieś ubezpieczone (w szkole czy indywidualnie czy też w innym klubie) to nie zwalnia to klubu z posiadania ubezpieczenia zawodnika. Czyli klub musi posiadać ubezpieczenie zawodnika bez względu na to czy zawodnik wykupił ubezpieczenie indywidualnie czy w klubie.

A więc może się zdarzyć, że rodzic będzie musiał wykupić dwie lub więcej polis. Plusem w tej sytuacji jest fakt, iż w razie nieszczęśliwego wypadku można uzyskać odszkodowanie z kilku polis.

Ogólne warunki tego ubezpieczenia są stworzone typowo pod dzieci uprawiające sport wyczynowo.

 

wizytówka 90x50 Marianna Gieburowska BEZ Adresu

Załączniki do oferty ubezpieczenia NNW dla zawodników SKT Mega Dance:

 

 

OWU NNW Plus_ TABELA__NORM__OCENY__PROCENTOWEJ_USZCZERBKU_NA_ZDROWIU(1)

OWU NNW Plus_

OFERTA UBEZPIECZENIA NNW DLA ZAWODNIKÓW SKT MEGA DANCE 2022 (1)

 

 

Prosimy zapoznać się z zakresem ubezpieczenia i wybrać jeden z trzech wariantów. Następnie prosimy o maila na adremegadance.biuro@wp.pl i podanie danych osoby do ubezpieczenia (imię i nazwisko, pesel, data urodzenia oraz wariant I, II, III). Wysokość wybranej składki prosimy wpłacić na konto klubowe z dopiskiem ( imię i nazwisko, wariant I/II/III)

Wariant I- 36 zł

Wariant II- 57,50 zł

Wariant III – 75,50 zł

 

Sportowy Klub Taneczny Mega Dance

Dereszowa 27

65-544 Zielona Góra

ING Bank Śląski: 38 1050 1911 1000 0022 6674 5039

Wpłaty należy dokonać do dnia 02.04.2022r.


Osoby jadące na obozy i warsztaty sportowe nie będą musiały dodatkowo się ubezpieczać, jeśli posiadają ubezpieczenie „klubowe”.

Jeśli osoby nie ubezpieczają się w naszym klubie będą musiały przed każdym wypoczynkiem (obóz, warsztaty) wysłać do nas nr polisy dziecka.