zapisy

ZAPISY


ZAPISY 2016 SKT MEGA DANCE

NOWE GRUPY oraz ZAJĘCIA Z GRUPAMI ZAAWANSOWANYMI

PONIEDZIAŁEK

KRZYWY KOMIN ZIELONA GÓRA  ZAPISY od 26.09.2016  (godzina do ustalenia- grupa powyżej 12 roku życia Trener Bartek)

NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI   16.30-17.45   ZAPISY  GODZINA (Jacek, Kasia, Ania)  od  05.09.2016

DRZONKÓW  16.00- 17.30 (Ania ) od 12.09.2016

 

WTOREK

KRZYWY KOMIN ZIELONA GÓRA  ZAPISY  do FORMACJI  Młode Kominiarki grupa 8-11 lat)  GODZINA 16.30-18.15 (trener Bartek)

ZESPÓŁ EDUKACYJNY nr 6 Zielona Góra (Przylep)

16.00-17.00  grupa „Młody Przylep”  (sala lustrzana)   ZAPISY  13,16 września 2016  (trenerka Ania) od października nastąpi podział tej grupy i trener Misza będzie prowadził dodatkowo zajęcia z jedną z grup do 18.00

16.30-18.00  MINIKOMINIARKI  (trener Jacek)

16.30-18.00 młodzik młodszy pary ( trenerka Kasia) hala sportowa do 17.00 sala lustrzana do 18.00

17.00-18.45 C-GIRLS  (trenerka Ania)  od 18.00- (sala lustrzana)

17.00-18.00 – dziewczęta SW  AKROBATYKA z trenerem Andrzejem od 15 września

18.00-19.15  formacja SW juniorzy  sala mała  (trenerka Kasia)

 

ŚRODA

KRZYWY KOMIN ZIELONA GÓRA

ZAPISY od 26.09.2016  (godzina do ustalenia- grupa powyżej 12 roku życia Trener Bartek)

17.30-18.30 akrobatyka z trenerem Andrzejem dla młodych kominiarek

19.30 -21.00   KEEP THE LINE   (zapisy dla nowych „mamusiek” do końca września)

NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI  16.30-17.45   (Jacek, Kasia, Ania) od  21.09.2016 dołączy (trener Misza za Kasię i Anię)

DRZONKÓW  16.00- 17.30 (trenerka Ania ) od 12.09.2016 dołączy (trenerka Kasia)

CZWARTEK

KRZYWY KOMIN ZIELONA GÓRA    16.00-17.30  FORMACJA  Młode Kominiarki  GODZINA (trener Jacek)

17.15-19.00  MINIKOMINIARKI  (trener Jacek) 

ZESPÓŁ EDUKACYJNY nr 6 Zielona Góra (Przylep)

16.00-17.00  grupa „Młody Przylep”  (sala lustrzana)   ZAPISY  13,16 września 2016  (trenerka Ania) od października nastąpi podział tej grupy i trener Misza będzie prowadził dodatkowo zajęcia z jedną z grup do 18.00

16.30-18.00 młodzik młodszy pary ( trenerka Kasia) hala sportowa do 17.00 sala lustrzana do 18.00

17.00-18.45 C-GIRLS  (trenerka Ania)  od 18.00- (sala lustrzana)

17.00-18.00 – dziewczęta SW  AKROBATYKA z trenerem Andrzejem od 15 września

18.00-19.15  formacja SW juniorzy  sala mała  (trenerka Kasia)

 

PIĄTEK

KRZYWY KOMIN ZIELONA GÓRA

18.00-19.30   pary –  treningi indywudualne

19.00-20.30 – C.GIRLS Hala Akrobatyczna

19.30 -21.00   KEEP THE LINE   (zapisy dla nowych „mamusiek” do końca września)

 

SOBOTA

KRZYWY KOMIN ZIELONA GÓRA

10.00- 14.00 treningi formacji dziewcząt (treningi ustalane na bieżąco z trenerami)

 

MIEJSCA TRENINGÓW

DRZONKÓW  (publiczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Drzonkowie ul. Szkolna )

KRZYWY KOMIN ZIELONA GÓRA   (ul. Fabryczna 13 Zielona Góra)

ZESPÓŁ EDUKACYJNY nr 6 Zielona Góra (Przylep)   (ul. 9 maja 6 Zielona Góra- Przylep hala Sportowa)

NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI  (ul. Kościuszki 41 Nowogród Bobrzański Publiczne Gimnazjum im. Henryka Brodatego)