PUCHAR POLSKI GORLICE

Międzynarodowy Puchar Polski

w Rock’n’Rollu Akrobatycznym i Puchar Polski w Boogie

 

Zapraszamy serdecznie na Międzynarodowy Puchar Polski w Rock’n’Rollu Akrobatycznym i Puchar Polski w Boogie Woogie do nowego rock’n’rollowego miejsca na mapie Polski jakim są Gorlice. Gorlice to malownicza miejscowość założona około 1355 r. przez Dersława Karwacjana, położona u bram Beskidu Niskiego, ok. 100 km na południe od Krakowa. Niezadeptany zakątek, gdzie do lokalnych atrakcji nie ustawiają się długie kolejki turystów. Nie brak tu jednak przyrodniczych perełek, cudów architektury czy pamiątek po wydarzeniach, które na trwałe zapisały się na kartach historii. Miasto jako niepisana stolica Beskidu Niskiego od wieków jest miejscem spotkań religii oraz kultur polskiej, łemkowskiej i żydowskiej. Krajobraz kulturowy od zawsze malowany był różnorodnością, która wpłynęła na społeczność, ale także na układ urbanistyczny i architekturę miasta.

Poniżej znajdziecie rodzice wszelkie informacje dotyczące tego wydarzenia:

WYJAZD

SOBOTA RANO CRS 6:00

POWRÓT  WIECZOREM po zawodach około 1 w nocy

2 BUSY oraz 1 samochód osobowy

zaproszenie_invitation_gorlice_2024

LISTA

Mini formacja MAFIA

3 pary Children  (Aleksandra Kościak i Emil Michalak, Tymoteusz Sprawka i Nel Kwiatkowska, Igor Wołowski i Gabrysia Michalska)

1 para młodzik (Kuba Szulczyński i Zuzanna Aksamit)

1 para junior  ( Hubert Łotocki i Elena Król)

 

 

KOSZTY

około 300 zł

W tym przejazd, opłata startowa i obiad.

 

Obiad: 35,00 zł/osoba –  Hotel LORD *** (100m od hali zawodów)

Wpisowe 45,00 zł/osoba

220 zł przejazd 1200 km (wypożyczenie busów + paliwo i autostrady)

Dzieci zabierają ze sobą II śniadanie i prowiant na powrót. Zatrzymamy się również na stacji jeśli będzie potrzeba zakupienia jedzenia w drodze powrotnej.