images (2)

KOROWÓD i najbliższe pokazy 2018 z Mega Dance

INFORMACJE O POKAZACH i KOROWODZIE

14.09 Piątek  – Pokaz przy Ratuszu, występ 15.00, spotkanie 14.30

-juniorzy

-freedomki

-pary

-Moulin Rouge

15.09 Sobota – Korowód

images (1) images

Spotkanie starsi (Junior, Moulin Rouge)- 9.30 przy platformie 3 (miedzy Stelmetem, a Zespołem Lubuskim).

od 9.30 będziemy mięli 2 godziny na przygotowanie platformy.

Przygotowują najstarsi zawodnicy.

Spotkanie młodsi 11.15 przy platformie.  W korowodzie idą wszystkie dzieci z naszego klubu.

Ubieramy swoje taneczne stroje -na kolorowa. Jeśli ktoś nie ma jeszcze stroju NIE MA PROBLEMU – mamy dla Was kapelusze i inne gadżety. Najważniejsza zabawa!!!

 

 

19.09 Środa– Pokaz CRS – Dzień Przedszkolaka, 14.30 wystep, spotykamy się 13:50.

-Freedomki,

-Helena&Kuba

-Nikola&Gucio

24.09  Poniedziałek– Pokaz Czerwieńsk, wystep 9.00, spotkanie 8.30

-Młodzik pary + formacja

-Para junior

 

Mam talent wieczór 2017 (29)

POKAZY WRZESIEN!

14.09 Piątek – Pokaz przy Ratuszu, wystep 15.00, spotkanie 14.30
-juniorzy
-freedomki
-pary
-Moulin Rouge
15.09 Sobota – Korowód
spotkanie starsi (Junior, Moulin Rouge)- 9.30 przy platformie 3 (miedzy Stelmetem, a Zespołem Lubuskim). Spotkanie młodsi 11.15 przy platformie. W korowodzie idą wszystkie dzieci z naszego klubu.
19.09 Środa- Pokaz CRS – Dzień Przedszkolaka, 14.30 wystep, spotykamy się 13:50.
-Freedomki,
-Helena&Kuba
-Nikola&Gucio
24.09 Poniedziałek- Pokaz Czerwieńsk, wystep 9.00, spotkanie 8.30
-Młodzik pary + formacja
-Para junior

12968093_781383931996019_3256521564327317023_o

PRZYLEP – Ruszamy z treningami !!!

Trenerka Ania zaprasza na treningi!!! 

DSC00891

Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci od 6 roku życia na zajęcia.

Treningi będą odbywać się w szkole w Przylepie dla różnych grup wiekowych.

W razie pytań proszę o kontakt:

ann.miadzielec@gmail.com

726 557 773

………………………………………………………………………………………..

WTOREK

Przylep ZE nr 6

najmłodsi/początkujący 15.30-16.30

Formacja dziewcząt + 14 lat 16.30-18.00

Dziewczynki + 10 lat 18.00-19.30

CZWARTEK

Przylep ZE nr 6

najmłodsi/początkujący 15.30-16.30

Formacja dziewcząt + 14 lat 16.30-18.00

Dziewczynki + 10 lat 18.00-19.30

PIĄTEK

Formacja dziewcząt Moulin Rouge 19.00-20.30 Hala Akrobatyczna

ZAPISY RnR 2018 nr 1

23622018_1245888548850603_3144383314483877585_n

CZERWIEC – POKAZY

Showtime-Wordpress-Logo

9.06  – Pokaz w Niemczech , wyjazd 10 .00 przyjazd na pokaz w przylepie
JUSTYNA – BŁAŻEJ, KAMIL – MARIKA – Z Bartkiem

………………………………………………………………………………………………………………………………..

9.06 – Pokaz W Przylepie przy Kosciele
GRUPY TANECZNE:  junior – pary i formacja + Freedom + EMOTKI  – Z Bartkiem

………………………………………………………………………………………………………………………………..

10. 06 – KOŚCIÓŁ ŚW. ALBERT – 15.50- 16.30. Spotykamy się przy scenie o 15.15

Grupy taneczne :
– Młody Przylep
– Nowogród
– Freedom
– Moulin Rouge
– Formacja Junior
– Keep The Line

………………………………………………………………………………………………………………………………..

12.06 Przedszkola Bajka

spotykamy się 15.15 przy wejściu

Pary – Marika i Kamil, Błażka i Justyna , Wojtek i Ola

………………………………………………………………………………………………………………………………..

15.06 Zielona Góra DEPTAK pokaz dla polskiego towarzystwa
zapobiegania narkomanii . Spotykamy sie 16.30 przy scenie , tańczymy 17.00
Grupy taneczne :

-Dear Futer Hasbend,

-Freedom,

-Młodzik Młodszy

………………………………………………………………………………………………………………………………..

16.06 – MOSiR Zielona Góra o godzinie 12- 10 min , 13 10 min, 14.20 – 10 minut
Spotykamy się 11.20 przy wejściu głównym na CRS

– Tytus Pola + Marysia i lena
– Moulin Rouge
– KEEP THE LINE
– JUNIOR
– MLODZIK MLODSZY

– Freedom
– 4 B – 3 PARY   Wiktoria&Igor, Gucio&Nikola, Lena&Filip

o godzinie 12 .00 wystepuja:
1. Junior – Formacja
2. Igor i Wika 4B
3. Oli + Iga
6. Marcel + Nasta
7. Dima + Natalia
8. Igor + Wika
spotykamy sie ( 11.20)

O Godzinie 13.00 wystepuja :
– Wojt + Ola
– Kuba + Hela
– Maciek + Marieta
– Feliks + Hania
– Hubert + Kinia
– Ada + Dawid
– Gucio i Nikola
– Formacja DZL

( spotykamy sie ( 12. 20)

o godzinie 14.20 wystepuja :

– Moulin Rouge 1 czesc
– Marysia i Lena
– Keep The line
– Tytus i Pola
– Freedom
– Moulin Rouge 2 czesc

………………………………………………………………………………………………………………………………..

16.06 – pokaz w Kiełpinie – 17.30 -18.00
SPOTYKAMY SIE 16.30 przy scenie

Dojazd : IMPREZA ODBEDZIE SIE W PARKU. Przy wjezdie do Kielpina od strony Ochli po lewej stronie ulicy. Od Drzonkowa na skrzyzowaniu w lewo i po prawej stronie .

Grupy taneczne
– Keep The Line
– Freedom
– Emotki
– Mlodzik mlodszy
– Tytus pola+ Lena Marysia
– Moulin Rouge
– NOWOGRÓD
– Młodzi Przylep

………………………………………………………………………………………………………………………………..

16.06 – pokaz w Szczecinie 2 WYJŚCIA W GALI WIECZORNEJ. ANIA I JACEK + CHICAGO

wyjazd ok 13.00

………………………………………………………………………………………………………………………………..

18.06– pokaz Leszno ANIA I JACEK + CHICAGO

wyjazd ok 13.00

………………………………………………………………………………………………………………………………..

30.06 Festyn miejski

-Junior

-Moulin Rouge

-CHICAGO

-Młodzi Przylep

-Młodzik 2 pary: Wiktoria&Igor, Gucio&Nikola

………………………………………………………………………………………………………………………………..

31655427_1294182247379443_2992393127752368128_o

Formacja CHICAGO zawody Riciany 28.04

Formacja CHICAGO  w składzie :

Alicja Cygańska

Klaudia Wierzchoń

Klaudia Fijałkowska

Monika Badach-Rogowska

Patrycja Reiman

Zuzanna Enkot

Paula Moskalik

w ubiegłą sobotę 28 kwietnia 2018 , zajęły 3 miejsce na Pucharze Czech w Ricianach.

Serdecznie gratulujemy naszej formacji i życzymy dalszych sukcesów!

Dziękujemy również trenerom z Krakowa:  Dorota Lipka-Nowak oraz Szymon Szpulecki,

za opiekę i wsparcie dziewcząt podczas zawodów.

31501115_1957297984289067_8789725660177235968_n

31492721_1294182134046121_1286917290171826176_o 31562120_1294182237379444_5329430372767760384_o 31562263_1294182107379457_2488855023144927232_o 31576795_1294182260712775_7354042904874057728_o 31577976_1294182117379456_6310484749525712896_n 31655427_1294182247379443_2992393127752368128_o 31674965_1294182324046102_8750963838028873728_o 31693162_1294182394046095_6630927238663503872_o31416985_1957285524290313_3474406041683230720_n 31453656_1957298234289042_8303611606529474560_n  31506824_1957346767617522_8659220879865020416_n

trening-czas-rysunki_csp15089438

Treningi majówka

Treningi majówka

Formacja JUNIOR –  trener Kasia  Bartek

27.04  17.00-19.00 KK

28.04   10.00-12.00 OHP

03 maja 18.00-20.00 KK

04.05  11.00-14.30 KK

05.05  10.00-13.00 OHP

 

Formacja MOULIN ROUGE   Trenerka Ania

30.04  10.00-12.30  KK

01.05 10.00-12.30  KK

02.05 10.00- 12.30 KK

04.05    do ustalenia

05.05    do ustalenia

 

Formacja DRZONKÓW    Trenerka Ania

30.04  16.00-17.30  KK

02.05  16.00-17.30  KK

 

Freedom – dzisiaj do ustalenia dzisiaj  CZWARTEK podczas treningu

Ania & Jacek –  trener Bartek

27.04  20.00-22.00 KK

PIĄTEK  28.00  12.00-14.00 Sala taneczna Drzonków (na tenisowej)

OBIAD

15.30-17.30  Sala taneczna Drzonków (na tenisowej)

18.30 -20.00 KK

03 maja 17.00-18.00 KK  (płaski)

04.05  10.00-11.00 KK   (płaski )

05.05  10.00-11.15 OHP  akr  z muzyką + płaski

 

Pary młodzik z trenerem GABO (krzywy komin)

piątek 20.00-21.45

sobota 11.00- 12.45   (obiad) 14.15- 16.00

niedziela  11.00- 12.45   (obiad) 14.15- 16.00

poniedziałek – do ustalenia

 

IMG_1171

PLANY 2018 FORMACJA Chicago / Moulin Rouge

Moulin Rouge/Chicago

dzień zawodów w Bostonie 2016 (864) EEAA0F1A-12FD-4DEF-9B3B-EE459126BCBAIMG_1171

Ważne informacje/plany 2018:

Turniej Karnawałowo-Noworoczny 25.01.2018 Przylep

http://megadance.pl/turniej-karnawalowo-noworoczny-2018/

Dziewczyny na turnieju będą tańczyć w duetach.

Wpisowe: 20zł

10-17.02.2018 Ferie obóz

http://megadance.pl/ferie-2018-pierwsza-informacja/

Koszt: 800zł do 31.01.2018

Mistrzostwach Polski 17.03.2018 Kraków

http://megadance.pl/mistrzostwa-polski-szarow-kolo-krakowa/

Szykujemy dużą formacje junior (12os) i mini formacje senior (8os)

  • Aby móc wystartować na MP należy wpłacić 40zł na konto PZRA do końca stycznia.

http://megadance.pl/licencja-okresowa-2018/

Open Dance Festival Ireland 24.03.2018

http://megadance.pl/rocknroll-open-dance-festival-in-ireland/

UWAGA! Na tych zawodach nie ma kategorii duże formacje dziewcząt, tylko mini formacje i duety. W zależności ile dziewcząt z formacji zgłosi się na ten wyjazd tak je podzielę i przygotuję.

Puchar Czech Drażice Cup 07.04.2018, Ricany 28.04.2018 oraz White Cup 09.06.2018

http://www.rokenrol.cz/

FESTIWALE TANECZNE (propozycje):

21 kwietnia Lubsko

28 kwietnia Babimost

26 maja Przytoczna

2 – 3 czerwca Sulechów

GŁÓWNY CEL: Puchar Świata 23.06.2018 Zielona Góra

Odessa 04-11.06.2018– obóz sportowo-rekreacyjny – wyjazd dla chętnych 😀

Obóz Letni Szklarska Poręba 04-15.08.2018

   CELE GŁÓWNY 2 część SEZONU:

Mistrzostwa Europy Praga

Mistrzostwa Świata Graz

napis_biuro_na_sciane

ZWROT UMÓW

Prosimy rodziców o zwrot umów (podpisanych deklaracji członkowskich)

Do trenerów lub do biura stowarzyszenia.

Prosimy o regularne opłacanie składek do 10-go każdego miesiąca.

 

 

 

ZAPISY 2017

ZAJĘCIA DRZONKÓW i PRZYLEP

UWAGA 🔊🔈

Już od października serdecznie zapraszamy na zajęcia!!!🎶
ulotka-o-nabor2017_v7

Wszystkie dzieci z dużą ilością energii!
I chłopców i dziewczynki 👦👧

NABORY!!! 😁📢🎵
ZAPISY!!! 🤗📢🎵

ROCK AND ROLL AKROBATYCZNY! 🤘🤸‍♀️🤸‍♂️

Zajęcia będą prowadzone w szkołach DRZONKÓW i PRZYLEP!

1.Drzonków – Poniedziałek i Środa: 16.00-17.15

(Zespół Edukacyjny nr 4, mała salka gimnastyczna),
pierwsze zajęcia 2 października!

2.Przylep – Wtorki i Czwartki: 15.30-16.30

(Zespół Edukacyjny nr 6, mała salka lustrzana),
pierwsze zajęcie 3 października!

ROCK AND ROLL’owe SZALEŃSTWO CZAS ZACZĄĆ!
🤩🤩🤩🤩🤩🤩

images

Ostatnie treningi przed wakacjami!!!!

Piątek  23.06.2017, godzina 14.00-15.30 Mini Formacja Senior – Krzywy Komin

Piątek  23.06.2017, godzina 18.30  Mini Formacja Senior i C.Girls – hala akrobatyczna

Sobota 24.06.2017, godzina  12.00-13.30  Mini Formacja Senior – Krzywy Komin

Wtorek  27.06.2017, godzina 16.00-17.30  Drzonków i Młodzi Przylep- Krzywy Komin

Czwartek 29.06.2017, godzina 16.00-17.30 Drzonków i Młodzi Przylep- Krzywy Komin