11E3B715-5F3F-4CF7-BF6C-DFE08D35D0E3

FORMACJA DZIECI- MINI GIRLS

INFORMACJE O TRENINGACH FORMACJI DZIECI – MINI GIRLS

(dziewczynki 7-9 lat)

4E58D186-0F21-4920-B662-D74CFB0FFD7E ABCDE61F-4F0F-45CE-A33F-7E5665B4ECD0 500232C8-A694-4EDE-B84F-EEA7FBFAA1F0

TRENER: Anna Miadzielec

KONTAKT: 726 557 773

MAIL: ann.miadzielec@gmail.com

………………………………………………………………………………………………………………..

363FFC2B-9896-482E-89D2-8BF7ECB85851 0897E1FF-F7B4-4AB7-A50B-66540726E6F1

WTORKI 

15.30-17.00 ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 6 – PRZYLEP

CZWARTKI

15.00-16.30 ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 6 – PRZYLEP

Zapisy RnR2_Ania 16-17

TRENINGI DLA NAJMŁODSZYCH – NABÓR 2019 PRZYLEP

INFORMACJE O TRENINGACH DLA GRUP NAJMŁODSZYCH- NABÓR 2019!!!!!!!!!!!!!

MIEJSCE: ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 6

UL. PRZYLEP-  8 Maja 6 

(chłopcy i dziewczynki od 6 roku życia)

zapisy-2019-background

TRENER: Anna Miadzielec

KONTAKT: 726 557 773

MAIL: ann.miadzielec@gmail.com

………………………………………………………………………………………………………………..

WTORKI 

15.30-16.30 ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 6 – PRZYLEP (mała sala gimnastyczna lustrzanka)

CZWARTKI

15.00-16.00 ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 6 – PRZYLEP (mała sala gimnastyczna lustrzanka)

Zapisy RnR2_Ania 16-17

AC7F464F-A8EC-4396-B29C-51F4D33A14DC

FORMACJA GIRLS – THE LIONS

INFORMACJE O TRENINGACH FORMACJI GIRLS – THE LIONS 

(dziewczynki 9-13 lat)

6038595D-C8E2-49B8-9F67-A1BF0464C22E B7D5BC33-232C-4375-9E34-03324BB668C5 2DFE642B-ED84-4045-BE5F-87690FDF8549

TRENER: Anna Miadzielec

KONTAKT: 726 557 773

MAIL: ann.miadzielec@gmail.com

………………………………………………………………………………………………………………..

C58A52B2-1861-4DF8-A0C2-9C947BB6D10C

WTORKI 

17.30-19.00 ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 6 – PRZYLEP

CZWARTKI

17.30-19.00 EKONOMIK – ZIELONA GÓRA

78866406_832960353788579_935302804572995584_n

FORMACJA LADIES – THE EARTH

INFORMACJE O TRENINGACH DLA FORMACJI TANECZNEJ LADIES- THE EARTH

(dziewczęta lat +13)

TRENER: Anna Miadzielec

KONTAKT: 726 557 773

MAIL: ann.miadzielec@gmail.com

………………………………………………………………………………………………………………..

ŚRODA

17.45-19.15   ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 6 – PRZYLEP

CZWARTEK

18:00-19.30 LO 4 LOTNIK

PIĄTEK

17.30-19.00 HALA AKROBATYCZNA (B) – ZIELONA GÓRA

SOBOTA

10.00-11.30 HALA AKROBATYCZNA (B) – ZIELONA GÓRA

……………………………………………………………………………………………………………………..

PLANY NA II POŁOWE SEZONU 2019

CEL POŚREDNI:

Mistrzostwa Świata Praga 05.09.2019 – 9 miejsce!

CEL GŁÓWNY:

Puchar Świata Zielona Góra 07.12.2019- FINAŁ 6 miejsce!

GRATULACJE!!!!!!!!

CELE ZREALIZOWANE!

SKŁAD:

Zuzanna Enkot

Klaudia Wierzchoń

Patrycja Reimann

Alicja Cygańska

Julia Hossa

Paula Moskalik

Weronika Kasperek

Martyna Skrzypek

Iga Brzeska

Zosia Kabara

Kinga Łyszkowska

Maja Przygoda

Klaudia Nowak

Julia Korycka

Monika Badach-Rogowska

Ewa Ludwikowska

Domci Grajcarova

Emilia Purczyńska

images (2)

KOROWÓD i najbliższe pokazy 2018 z Mega Dance

INFORMACJE o pokazach Szkoły Tańca Mega Dance – Rock and Roll’a akrobatycznego

Wrzesień na Winobraniu 2019 Zielona Góra!
08B610FC-B769-40BA-9DBF-A0E696268706

7.09 – Sobota – Pokaz przy senie koło Ratusza 13.00-13.30, spotykamy się przy scenie 12.40.

14.09 Piątek  – Pokaz przy Ratuszu, występ 15.00, spotkanie 14.30

-juniorzy

-freedomki

-pary

-Moulin Rouge

15.09 Sobota – Studio Tańca Mega Dance idzie w KOROWODZIE WINOBRANIOWYM😁
Łączy nas pasja do tańca, zapraszamy wszystkie grupy do wspólnej tanecznej zabawy!

images (1) images

Spotkanie starsi (Junior, Moulin Rouge)- 9.30 przy platformie 3 (miedzy Stelmetem, a Zespołem Lubuskim).

od 9.30 będziemy mięli 2 godziny na przygotowanie platformy.

Przygotowują najstarsi zawodnicy.

Spotkanie młodsi 11.15 przy platformie.  W korowodzie idą wszystkie dzieci z naszego klubu.

Ubieramy swoje taneczne stroje -na kolorowa. Jeśli ktoś nie ma jeszcze stroju NIE MA PROBLEMU – mamy dla Was kapelusze i inne gadżety. Najważniejsza zabawa!!!

 

 

19.09 Środa– Pokaz CRS – Dzień Przedszkolaka, 14.30 występ, spotykamy się 13:50.

-Freedomki,

-Helena&Kuba

-Nikola&Gucio

 

24.09  Poniedziałek– Pokaz Czerwieńsk, wystep 9.00, spotkanie 8.30

-Młodzik pary + formacja

-Para junior

 

12968093_781383931996019_3256521564327317023_o

PRZYLEP – Ruszamy z treningami !!!

Trenerka Ania zaprasza na treningi!!! 

DSC00891

Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci od 6 roku życia na zajęcia.

Treningi będą odbywać się w szkole w Przylepie dla różnych grup wiekowych.

W razie pytań proszę o kontakt:

ann.miadzielec@gmail.com

726 557 773

………………………………………………………………………………………..

WTOREK

Przylep ZE nr 6

najmłodsi/początkujący 15.30-16.30

Formacja dziewcząt + 14 lat 16.30-18.00

Dziewczynki + 10 lat 18.00-19.30

CZWARTEK

Przylep ZE nr 6

najmłodsi/początkujący 15.30-16.30

Formacja dziewcząt + 14 lat 16.30-18.00

Dziewczynki + 10 lat 18.00-19.30

PIĄTEK

Formacja dziewcząt Moulin Rouge 19.00-20.30 Hala Akrobatyczna

ZAPISY RnR 2018 nr 1

23622018_1245888548850603_3144383314483877585_n

CZERWIEC – POKAZY

Showtime-Wordpress-Logo

9.06  – Pokaz w Niemczech , wyjazd 10 .00 przyjazd na pokaz w przylepie
JUSTYNA – BŁAŻEJ, KAMIL – MARIKA – Z Bartkiem

………………………………………………………………………………………………………………………………..

9.06 – Pokaz W Przylepie przy Kosciele
GRUPY TANECZNE:  junior – pary i formacja + Freedom + EMOTKI  – Z Bartkiem

………………………………………………………………………………………………………………………………..

10. 06 – KOŚCIÓŁ ŚW. ALBERT – 15.50- 16.30. Spotykamy się przy scenie o 15.15

Grupy taneczne :
– Młody Przylep
– Nowogród
– Freedom
– Moulin Rouge
– Formacja Junior
– Keep The Line

………………………………………………………………………………………………………………………………..

12.06 Przedszkola Bajka

spotykamy się 15.15 przy wejściu

Pary – Marika i Kamil, Błażka i Justyna , Wojtek i Ola

………………………………………………………………………………………………………………………………..

15.06 Zielona Góra DEPTAK pokaz dla polskiego towarzystwa
zapobiegania narkomanii . Spotykamy sie 16.30 przy scenie , tańczymy 17.00
Grupy taneczne :

-Dear Futer Hasbend,

-Freedom,

-Młodzik Młodszy

………………………………………………………………………………………………………………………………..

16.06 – MOSiR Zielona Góra o godzinie 12- 10 min , 13 10 min, 14.20 – 10 minut
Spotykamy się 11.20 przy wejściu głównym na CRS

– Tytus Pola + Marysia i lena
– Moulin Rouge
– KEEP THE LINE
– JUNIOR
– MLODZIK MLODSZY

– Freedom
– 4 B – 3 PARY   Wiktoria&Igor, Gucio&Nikola, Lena&Filip

o godzinie 12 .00 wystepuja:
1. Junior – Formacja
2. Igor i Wika 4B
3. Oli + Iga
6. Marcel + Nasta
7. Dima + Natalia
8. Igor + Wika
spotykamy sie ( 11.20)

O Godzinie 13.00 wystepuja :
– Wojt + Ola
– Kuba + Hela
– Maciek + Marieta
– Feliks + Hania
– Hubert + Kinia
– Ada + Dawid
– Gucio i Nikola
– Formacja DZL

( spotykamy sie ( 12. 20)

o godzinie 14.20 wystepuja :

– Moulin Rouge 1 czesc
– Marysia i Lena
– Keep The line
– Tytus i Pola
– Freedom
– Moulin Rouge 2 czesc

………………………………………………………………………………………………………………………………..

16.06 – pokaz w Kiełpinie – 17.30 -18.00
SPOTYKAMY SIE 16.30 przy scenie

Dojazd : IMPREZA ODBEDZIE SIE W PARKU. Przy wjezdie do Kielpina od strony Ochli po lewej stronie ulicy. Od Drzonkowa na skrzyzowaniu w lewo i po prawej stronie .

Grupy taneczne
– Keep The Line
– Freedom
– Emotki
– Mlodzik mlodszy
– Tytus pola+ Lena Marysia
– Moulin Rouge
– NOWOGRÓD
– Młodzi Przylep

………………………………………………………………………………………………………………………………..

16.06 – pokaz w Szczecinie 2 WYJŚCIA W GALI WIECZORNEJ. ANIA I JACEK + CHICAGO

wyjazd ok 13.00

………………………………………………………………………………………………………………………………..

18.06– pokaz Leszno ANIA I JACEK + CHICAGO

wyjazd ok 13.00

………………………………………………………………………………………………………………………………..

30.06 Festyn miejski

-Junior

-Moulin Rouge

-CHICAGO

-Młodzi Przylep

-Młodzik 2 pary: Wiktoria&Igor, Gucio&Nikola

………………………………………………………………………………………………………………………………..

31655427_1294182247379443_2992393127752368128_o

Formacja CHICAGO zawody Riciany 28.04

Formacja CHICAGO  w składzie :

Alicja Cygańska

Klaudia Wierzchoń

Klaudia Fijałkowska

Monika Badach-Rogowska

Patrycja Reiman

Zuzanna Enkot

Paula Moskalik

w ubiegłą sobotę 28 kwietnia 2018 , zajęły 3 miejsce na Pucharze Czech w Ricianach.

Serdecznie gratulujemy naszej formacji i życzymy dalszych sukcesów!

Dziękujemy również trenerom z Krakowa:  Dorota Lipka-Nowak oraz Szymon Szpulecki,

za opiekę i wsparcie dziewcząt podczas zawodów.

31501115_1957297984289067_8789725660177235968_n

31492721_1294182134046121_1286917290171826176_o 31562120_1294182237379444_5329430372767760384_o 31562263_1294182107379457_2488855023144927232_o 31576795_1294182260712775_7354042904874057728_o 31577976_1294182117379456_6310484749525712896_n 31655427_1294182247379443_2992393127752368128_o 31674965_1294182324046102_8750963838028873728_o 31693162_1294182394046095_6630927238663503872_o31416985_1957285524290313_3474406041683230720_n 31453656_1957298234289042_8303611606529474560_n  31506824_1957346767617522_8659220879865020416_n

trening-czas-rysunki_csp15089438

Treningi majówka

Treningi majówka

Formacja JUNIOR –  trener Kasia  Bartek

27.04  17.00-19.00 KK

28.04   10.00-12.00 OHP

03 maja 18.00-20.00 KK

04.05  11.00-14.30 KK

05.05  10.00-13.00 OHP

 

Formacja MOULIN ROUGE   Trenerka Ania

30.04  10.00-12.30  KK

01.05 10.00-12.30  KK

02.05 10.00- 12.30 KK

04.05    do ustalenia

05.05    do ustalenia

 

Formacja DRZONKÓW    Trenerka Ania

30.04  16.00-17.30  KK

02.05  16.00-17.30  KK

 

Freedom – dzisiaj do ustalenia dzisiaj  CZWARTEK podczas treningu

Ania & Jacek –  trener Bartek

27.04  20.00-22.00 KK

PIĄTEK  28.00  12.00-14.00 Sala taneczna Drzonków (na tenisowej)

OBIAD

15.30-17.30  Sala taneczna Drzonków (na tenisowej)

18.30 -20.00 KK

03 maja 17.00-18.00 KK  (płaski)

04.05  10.00-11.00 KK   (płaski )

05.05  10.00-11.15 OHP  akr  z muzyką + płaski

 

Pary młodzik z trenerem GABO (krzywy komin)

piątek 20.00-21.45

sobota 11.00- 12.45   (obiad) 14.15- 16.00

niedziela  11.00- 12.45   (obiad) 14.15- 16.00

poniedziałek – do ustalenia