OBÓZ LETNI 2024

OB-Z-LETNI-UROCZYSKO-PIECHOWI-29-02-2024

OBÓZ LETNI UROCZYSKO PIECHOWICE 2024

Informacja z dnia 27.03.2024 – zapisanych na obóz mamy 92 uczestników+ 12 trenerów i opiekunów.  Wolnych miejsc mamy jeszcze 16.

Informacja z dnia 28.03.2024 – zapisanych na obóz mamy 95 uczestników+ 12 trenerów i opiekunów.  Wolnych miejsc mamy jeszcze 13.

Zapraszamy na Letni Obóz Taneczno-Sportowy w Piechowicach!

Czy Twoje dziecko uwielbia taniec i sport?    Czy marzy o aktywnym wypoczynku pełnym zabawy i nowych przyjaźni? Jeśli tak, to mamy dla niego idealną propozycję! Sportowy Klub Taneczny Mega Dance serdecznie zaprasza na niezapomniany tydzień pełen radości i aktywności podczas Letniego Obozu Taneczno-Sportowego w malowniczych Piechowicach.

Termin: 11-18 sierpnia 2024

Dlaczego warto dołączyć do naszego obozu?

Nasz obóz to nie tylko taniec! Zapewniamy szeroki wachlarz aktywności sportowych, od badmintona, od siatkówki po zajęcia Rock ?n? Rolla Akrobatycznego. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie!

Nasz zespół to doświadczeni instruktorzy tańca i sportu, którzy pomogą Twojemu dziecku rozwijać swoje umiejętności i pasje w przyjaznej atmosferze.

Oprócz intensywnych treningów, zapewniamy mnóstwo czasu na zabawę i integrację. Nasze wieczorne ogniska, konkursy i gry to doskonała okazja do budowania nowych przyjaźni i wspólnego spędzania czasu z przyjaciółmi ze swoich grup tanecznych.

Ośrodek Uroczysko w Piechowicach zapewnia nie tylko doskonałe warunki do aktywności fizycznej, ale także piękne otoczenie, które sprzyja relaksowi i odpoczynkowi.

Nie czekaj, zapisz swoje dziecko już dziś! Miejsca są ograniczone!

Dołącz do naszego Letniego Obozu Taneczno-Sportowego i daj swojemu dziecku niezapomniane wakacyjne przeżycia!

 

PONIŻEJ NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

TERMIN 11-18.08.2024

WYJAZD  NIEDZIELA  11.08.2024, godzina 9:00 CRS Zielona Góra

POWRÓT  NIEDZIELA  18.08.2024, godzina 13:30 CRS Zielona Góra

KOSZT OBOZU 1840 zł 

 

W CENIE

  • Transport
  • Zakwaterowanie z wyżywieniem
  • Pełna realizacja programu
  • Hala sportowa 2 x dziennie
  • Fotorelacja
  • Opieka kadry (trenerzy i wychowawcy)
  • Opieka Medyczna
  • Upominek dedykowany
  • Wycieczki górskie + biletu wstępu do Parków Krajobrazowych

 

OPIEKUNOWIE  (posiadający kwalifikację wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży)

ANIA , KASIA , MAGDA, GOSIA, ALICJA, MARIKA, AGATA, OLIWIER

Dodatkowo trenerzy:

ANDRZEJ, KAMIL    TRENERZY II obóz PSZCZEW

KIEROWNIK

Bartłomiej Kobylański

 

KARTY KWALIFIKACYJNE DO POBRANIA:

KARTA KWALIFIKACYJNA Piechowice 2024

 

Prosimy wypełnić karty i dać trenerowi prowadzącemu do 20 czerwca 2024.

UBEZPIECZENIE!

przypominamy zasady:

Osoby ubezpieczone w klubie są ubezpieczone na cały rok włączając obozy sportowe.

Osoby nieubezpieczone w klubie, ubezpieczają dziecko we własnym zakresie. (obowiązkowo kopia ubezpieczenia powinna znajdować się w biurze SKT Mega Dance)

MEGA DANCE na www wakacje 2023 lato

 

 

 

W ośrodku w Piechowicach mamy ograniczoną ilość miejsc 120 osób. W klubie mamy prawie 300 osób, dlatego bardzo prosimy o podjęcie decyzji do 15.03.2024 ponieważ w późniejszym terminie nie gwarantujemy miejsca.

ZAPISY ROZPOCZNĄ SIĘ 15 marca wysyłając emaila na biuro klubu.

Czyli w dniu 15 marca prosimy państwa o wysyłanie zgłoszeń/ deklaracji na obóz.

 

DEKLARACJA UCZESTNIKA 1 :

Trener prowadzący ???????????????????.     Termin obozu 11-18.08.2024

Proszę o rezerwację miejsca dla mojego dziecka???????????????.. na obozie organizowanym przez SKT Mega Dance w Piechowicach,   w dniach    11-18.08.2024                  Zadatek w wysokości 300 zł  wpłacę do 1.04.2024  na konto ( z dopiskiem obóz letni PIECHOWICE 2024 + imię i nazwisko uczestnika)  lub gotówka w opisanej kopercie u trenera.    Pozostałą kwotę wpłacę do 20.07.2024

                                                                                                                             Podpis

WARUNKI-29-02-2024

WARUNKI:

Dzieci mieszkają w pokojach 3,4 (maksymalnie 5 ) osobowych z łazienkami. Mieszkamy w dwóch duzych budynkach w w jednym z nich jest stołówka. W tym ośrodku jest najlepsze wyżywienie – wynika to z opinii zawodników jak i trenerów.

Mamy do dyspozycji hale sportową w Piechowicach, salę taneczną oraz salę świetlicową. Oczywiście, my zabieramy ze sobą gry, sprzęt sportowy ale zawsze prosimy aby dzieci zabrały również ze sobą gry planszowe lub karty. Obóz będzie intensywny, aktywizujący naszą młodzież i dzieci. Dlatego na naszych obozach nie będzie czasu na nudę! Mamy do dyspozycji wielu  fantastycznych trenerów z naszego stowarzyszenia, dodatkowych opiekunów wychowawców do zajęć animacyjnych mamuśki do dodatkowej opieki.

Pamiętajmy żeby dzieci zabrały ze sobą:

Buty do biegania, tańca, legitymacje szkolną, gry planszowe lub karty, klapki pod prysznic,  mały plecaczek, jeśli macie Państwo to prosimy spakować ortalion lub coś przeciwdeszczowego.

Rodzice zabezpieczają dziecko przed chorobą lokomocyjną w drodze do Piechowic i z powrotem.

Zasady jak na każdym wyjeździe.

Jeśli kieszonkowe to proponujemy 10- 15 zł na dzień. Młodsi zawodnicy mogą wpłacić pieniądze do wychowawcy

(w kopercie po 10 zł)

Prosimy nie dawać dzieciom na drogę jedzenia które może sprawić problem podczas drogi na obóz.

(Słodycze, żelki, chipsy, napoje gazowane itp)

Osoby ze specjalną dietą.

Osoby które będą podczas obozów potrzebować innych posiłków niż grupa powinni do końca czerwca, zgłosić to trenerowi. Powinno to być w formie pisemnej : moje dziecko podczas obozu ?? zwraca się z prośbą o przygotowanie indywidualnych posiłków związanych z  ???.  Prosimy aby dieta była (opis potrzeb) Deklaruję wpłatę do diety w wysokości 25 zł za jeden dzień pobytu na obozie w Piechowicach. Bardzo prosimy wysłać taką informację do trenera który przekaże do biura klubu takie zapotrzebowanie. My tworząc listę takich osób wysyłamy informację do ośrodka.

 

NIE-ZABIERAMY-NIE-KORZYSTAMY-29-02-2024

NIE ZABIERAMY NIE KORZYSTAMY z telefonów komórkowych, zegarków smartwatch,  tabletów itd. kontakt możecie mieć Państwo z wychowawcami lub kierownikiem obozu (telefony kontaktowe podamy do 04.08.2024) . Jeśli będziecie Państwo chcieli porozmawiać z dzieckiem prosimy o poinformowanie nas o tym i o umówionej godzinie miedzy śniadaniem a 12.00 będziemy mogli zorganizować czas na rozmowę. Takie działania są praktykowane przez klub od wielu lat i sami rodzice po obozach i zawodach  utwierdzacie nas w słuszności tej decyzji.  Prosimy nowych rodziców uszanować nasze zasady i zaufać nam, iż takie decyzje są związane z dobrem dziecka i kształtowaniem prozdrowotnych nawyków. Sami zawodnicy (młodzież trenująca w klubie od wielu lat) twierdzą, iż obozy i zawody to jedyne miejsce gdzie nie są uwiązani z telefonami i mogą się chociaż na chwilę uwolnić od życia online.

Jeśli jednak ktoś niepotrzebnie zabierze telefon- w pierwszym dniu obozów, telefony będą zbierane od zawodników i oddane w ostatnim dniu obozu. W sytuacji gdy zawodnik mimo regulaminu nie odda telefonu i będzie korzystał z niego podczas obozu, telefon będzie przekazany do kierownika obozu i oddany 03.09.2024 w klubie na ul. Fabrycznej 13 w Zielonej Górze między 16:00-18:00 lub podczas pierwszego treningu we wrześniu.

Dzwonić do Państwa będziemy jedynie w razie konieczności, również Państwa o to prosimy.

Dzieci, kto ma niech zabierze zegarek stacjonarny. Na pewno przyda się budzik. Zawodnicy będą mieli do dyspozycji klubowy aparat fotograficzny i będą z niego korzystali kiedy będą chcieli. Po obozie wszystkie zdjęcia będą do dyspozycji każdego uczestnika obozu. Będziemy pisać na www.megadance.pl o działaniach i postępach podczas obozu. W galerii umieszczać będziemy zdjęcia oraz codziennie udostępnimy zdjęcia na naszym facebooku.

 

Przypominamy o dokumentach: KBAW8311

  • Karta kwalifikacyjna

Obóz letni Adres: ul. Wczasowa 6/8 , Piechowice / Michałowice KOD, 58-573 

 

Program obozu będzie przygotowany pod koniec czerwca. Program obozu będzie uwzględniał, treningi, atrakcje dodatkowe oraz planowany harmonogram każdego dnia.

 

Ośrodek Uroczysko w Piechowicach to idealne miejsce dla tych, którzy pragną oderwać się od codziennego zgiełku i zanurzyć się w spokoju oraz harmonii z naturą. To magiczne miejsce położone w malowniczej okolicy, otoczonej lasami i górami, oferuje niezapomniane doświadczenia wakacyjne i relaksacyjne. Ośrodek jest ogrodzony i posiada fantastyczne tereny do zabawy.

Jako trenerzy, zapraszamy młodych entuzjastów Rock ?n? Rolla Akrobatycznego do Ośrodka Uroczysko, gdzie połączymy intensywne treningi, emocjonujące rozgrywki i przygodę w otoczeniu malowniczej przyrody. Nasz obóz sportowy to doskonała okazja dla dzieci i młodzieży do rozwijania swoich umiejętności, zdobywania nowych doświadczeń oraz budowania przyjaźni na tle wspólnej pasji do aktywności fizycznej.

Gwarantujemy profesjonalne treningi:

Nasi doświadczeni trenerzy zadbasz o wszechstronny rozwój uczestników. Treningi obejmują różne dyscypliny sportowe, dostosowane do wieku i umiejętności uczestników, co pozwoli na rozwijanie indywidualnych talentów. Oferujemy bogaty program sportowy, obejmujący wiele różnych dyscyplin sportowych. Otoczenie Ośrodka Uroczysko stanowi doskonałe tło do aktywności na świeżym powietrzu. W ramach obozu organizujemy wycieczki górskie, zachęcając do zdrowego trybu życia i kontaktu z naturą. Bedziemy korzystać z Hal sportowych w Piechowicach oraz w dużej Sali na ośrodku w Uroczysku.

Podczas obozu nie zapominamy o aspekcie społecznym. Zorganizowane są liczne konkursy, gry zespołowe i wieczorne rozrywki, które wspierają integrację i budowanie przyjaźni między naszymi uczestnikami.

Co dla nas jest bardzo ważne będziemy kontynuować nasz klubowy program prozdrowotny. Nasz obóz będzie promować zdrowy styl życia poprzez świeże, zrównoważone posiłki i programy edukacyjne na temat wartości odżywczych i aktywności fizycznej.

 

Zapraszamy naszych zawodników i zawodniczki do Ośrodka Uroczysko, gdzie każdy dzień to nowe wyzwania, radość z osiągnięć sportowych i niezapomniane chwile spędzone w gronie rówieśników.

 

IMG_5416 IMG_5405 PSZCZEW DZIEWCZYNNNY 2 PSZCZEW DZIEWCZYNNNY 1 NYMBURK 2222222 DO PLAKATU NA 2024 5