FERIE 2017 obóz zimowy pierwsze informacje

 DRODZY RODZICE,

poniżej będziemy umieszczać informacje o naszym wyjeździe.

Okazało się, że wszystkie osoby zapisały się i zadeklarowały „zjazdy na nartach”

będzie nas około 88 osób

Grup podzielimy na (POCZĄTKUJĄCYCH/  ŚREDNIO ZAAWANSOWANYCH / ZAAWANSOWANYCH)

  1. Nauczanie od podstaw  ( do tej grupy należą osoby które nigdy nie jeździły i te które uczyły się raz lub sporadycznie)
  2. Osoby które potrafią jeździć w stopniu podstawowym („zjazd pługiem” umiejętność wejścia i zejścia z wyciągu krzesełkowego i orczyka, umiejętność zjazdu na stoku „Puchatek” w Szklarskiej Porębie. Te dzieci będą doskonaliły technikę jazdy na nartach.
  3. Dzieci  świetnie radzą sobie na nartach, zjadą bez problemu trasą „Lolobrygida”

Wszystkie grupy będą również podzielone zgodnie z wiekiem.

Będziemy zjeżdżać do poniedziałku do czwartku. Dojazd do Szklarskiej Poręby autokarem który będzie z nami przy ośrodku.

Sprzęt narciarski:

  1. Można zabrać ze sobą
  2. Można wypożyczyć na miejscu /  koszt to 35 zł za dzień x 4 = 140 zł

 

dzieci otrzymają w tym tygodniu karty obozowe do wypełnienia przez rodziców.

NIEBAWEM kolejne ważne informacje.

 

SPORTOWY KLUB TANECZNY MEGA DANCE FERIE    2017 

TERMIN        28.01 – 04.02.2017 

obóz taneczny / narciarski Piechowice  8 DNI

Podstawowe warunki –  przejazd, noclegi, wyżywienie, instruktorzy narciarstwa,  trenerzy, opiekunowie, ubezpieczenie, wycieczki z przewodnikiem, nagrody dla uczestników.

Ośrodek- http://www.uroczysko-karkonosze.pl/

Uroczysko to ośrodek wypoczynkowo-sportowo-rehabilitacyjny. Obiekt położony jest w środku lasu na 4.5 ha ogrodzonego terenu, w malowniczej okolicy, w miejscowości znajdującej się między Karpaczem a Szklarską Porębą w Górach Karkonosze. Na obiekcie znajdują się dwie sale taneczne, sauna, miejsce przeznaczone do zajęć świetlicowych dla dzieci.  Pokoje są 2 ? 5 osobowe. Na terenie obiektu jest restauracja. Podczas obozu dzieci otrzymają  trzy posiłki (śniadanie, obiad i kolacja)

ZAJĘCIA SPORTOWE

Będą odbywać się treningi Rock ?n? Rolla Akrobatycznego z trenerami z naszego stowarzyszenia ( 5 trenerów) oraz z trenerami ze Słowacji  (Rasto Banas- jest trenerem z Bratysławy oraz ma klub taneczny w Wiedniu) oraz z Czech (Katerina Divisova z klubu Silueta Praha).  Po zgłoszeniu zawodników na obóz,  trenerzy przygotują podział na grupy treningowe. Będziemy korzystać z trzech sal sportowych: dwie na ośrodku oraz jedna hala sportowa w Piechowicach ( 10 min pieszo od ośrodka)

 

Sporty zimowe dla chętnych:  będą odbywać się zajęcia narciarskie NAUKA JAZDY NA NARTACH oraz DOSKONALENIE JAZDY NA NARTACH

Podczas deklaracji należy zaznaczyć odpowiednią rubrykę tym samym decydując o wyborze korzystania z zajęć narciarskich.  NARTY  TAK   /   NARTY   NIE

Każdy kto zadeklaruje TAK:

Będziemy mieli do dyspozycji  autokar który będzie zawoził grupę na stok narciarski ( Szklarska Poręba lub Harrachov) Podczas obozu każdy z uczestników będzie jeździł na nartach trzykrotnie (co drugi dzień)  Podzielimy grupy na 2 lub 3 w zależności od chętnych ( nauczanie podstawowe, nauczanie doskonalenie, zjazdy na nartach) Sprzęt narciarski będzie można zabrać ze sobą lub wypożyczymy na miejscu- informacje na zebraniu organizacyjnym.

Każdy kto zadeklaruje NIE:

Dzieci będą miały zorganizowane zajęcia z wychowawcami/ trenerami. Przy ośrodku jest mały stok do zjazdów na sankach ?jabłuszkach?.  Również na tej górce zorganizujemy zajęcia narciarskie ? Pierwszy krok?- jest to stok bez wyciągu, na naukę  wystarczający.

AKTYWNOŚĆ

Podczas pobytu planujemy dwukrotne wyjście na piesze wycieczki:  wodospad szklarki oraz w kierunku śnieżnych kotłów (gra –  terenowa). Wycieczki będą odbywać się z przewodnikiem. Podczas obozu dzieci będą korzystać z zajęć śpiewu oraz zajęcia z planszowych gier strategicznych.

UWAGA: jest ograniczona liczba miejsc dlatego bardzo prosimy o deklarację udziału dziecka w obozie do 05.12.2016 Po tym terminie nie będziemy mogli dopisywać dziecka do wyjazdu. Deklaracją udziału w obozie będzie podpisanie przez rodzica wstępnej deklaracji oraz wpłata zaliczki w wysokości 300 zł. Po zapisie na obóz sportowy dzieci otrzymają karty kwalifikacyjne oraz szczegółowe informacje obozowe.

WYJAZD SOBOTA CRS ZIELONA GÓRA  8.00

PRZYJAZD  SOBOTA  CRS ZIELONA GÓRA  13.30

KOSZTY

Koszt obozu jest związany z wyborem opcji :   1.  NARTY  TAK   /   2. NARTY   NIE

  1. OPCJA 980 zł (przejazd, noclegi, wyżywienie, instruktorzy narciarstwa,  trenerzy, opiekunowie, ubezpieczenie, wycieczki z przewodnikiem, nagrody dla uczestników, dojazdy autokarem do stoków, karnety na wyciągi narciarskie)
  2. OPCJA 820 zł  (przejazd, noclegi, wyżywienie, instruktorzy narciarstwa,  trenerzy, opiekunowie, ubezpieczenie, wycieczki z przewodnikiem, nagrody dla uczestników)

 

 

Prosimy o wstępną deklarację chętnych osób.

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka w akcji ferie organizowanej przez Sportowy Klub Taneczny Mega Dance  w terminie  28.01 – 04.02.2017

Deklaruję wpłatę zaliczki w wysokości 300 zł do dnia 05.12.2016 pozostało kwotę ureguluję  do dnia 25 stycznia 2017

WYBIERAM OPCJĘ    NARTY  TAK

WYBIERAM OPCJĘ     NARTY   NIE

                                                                                                                                                              Niepotrzebne skreślić

Podpis???????.

Rodzica lub opiekuna prawnego

 

Szczegółowe informacje pojawią się na stronie www.megadance.pl   pod koniec listopada. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące wyjazdu

Centrum Tańca KRZYWY KOMIN     ul. Fabryczna 13, 65-001 Zielona Góra
E-mail: biuro.megadance@wp.pl ,        bkobylanski@wp.pl        Tel.  508197804