Wyjazd FERIE 3 dni

WYJAZD 3-5 LUTY

 

DROGIE PARY/ MINI FORMACJE .

Po treningowym tygodniu planujemy jechać na 3 dniową integrację, wypoczynek i treningi. W innej formie niż na Sali sportowej.

 

Planowaliśmy wyjechać do szklarskiej P. Okazało się, że poszukując noclegi w górach koszt wyszedł około 260 zł za osobę z wyżywieniem + przejazd. Więc taki koszt na weekend w góry kosztowałby około 700 zł.

Postanowiliśmy z trenerami zmienić nieco plany i pojechać do Folwark Amalia w Lubikowie. Bywaliśmy już tam na obozach- około 5,6 lat temu. Są to świetne warunki, bardzo dobre jedzenie i tereny do wypoczynku.

Koszt na osobę będzie wtedy wynosić 320 zł.  Z pełnym wyżywieniem, salami treningowymi, kominek i inne atrakcje. Klub pokrywa koszty trenerów.

Jedynym problemem to jest przejazd. Ponieważ autokar wyceniono nam na 3200 zł (czyli + około 130 zł na osobę) chcemy Wam zaproponować aby pojechać samochodami osobowymi.

Samochód może zabrać trener Bartek (6 os) Natalia K ( 4 os) Trenerka Ania (4 os) Trenerka Kasia (4 os) to 18 osób. Wiem, że liczyliśmy na około 26 osób na wyjazd ( 4 trenerów + 16 dziewcząt z formacji + pary)

Jeszcze nie wiem czy trenerki zgodzą się jechać samochodami, ale mam nadzieję że tak.

WAŻNE żebyśmy wspólnie podjęli decyzje o ilości- tu chodzi o pary. Oraz prośba do rodziców. Aby pomóc nam w transporcie. + 3,4 samochody w jedną stronę i tak samo powrót.

Wyjazd w piątek około 15:00 (ZG Hala Acro)

Powrót w niedzielę  12:00 ( Lubikowo)

 

Proszę pisać do swoich trenerów kto ewentualnie może nam pomóc z przejazdem samochodami.