SUKCESY PODCZAS FINAŁU PUCHARU ŚWIATA 2023

FINAŁ PUCHARU ŚWIATA W ROCK’n’ROLLU AKROBATYCZNYM 9.12.2023r. 🏆
Nasz klub reprezentowały 3 pary:
Kategoriach: Main Class Contact Style, Junior, Juveniles
Były to pary, startujące w całym roku 2023 w Pucharach Świata kwalifikując się do pierwszej 20-stki listy rankingowej Światowej Federacji Rock 'n’ Rolla Akrobatycznego WRRC.
Zdjęcie WhatsApp 2023-12-10 o 10.42.20_c657ca20
Nasi zawodnicy wracając z wielkimi sukcesami!!!
3 miejsce podczas finału pucharu świata wywalczyli Natalia Krakowiak i Dima Morozow. 🥉
Zakończyli sezon na 4 miejscu i światowej listy rankingowej WRRC. 🥳👏
Natalia Krakowiak studentka sportu na Uniwersytecie Zielonogórskim i Dima uczeń CKZiU nr2 Elektronika pozdrawiają swoich wykładowców i nauczycieli dziękując za wyrozumiałość. 📚
Zawody finału pucharu świata to bardzo wymagający system KO, ponieważ w każdej rundzie przechodzi tylko jedna para. Dima i Natalka w ciągu całego dnia wykonali 5 razy pełną choreografię pokonując pary na bardzo wysokim poziomie.
W półfinale przegrali jedynie z parą z Ukrainy dlatego mogli walczyć w finale jedynie o 3 miejsce. W głównym finale pokonali węgierską parę klasyfikując się na 3 miejscu, mimo tego, że mieli więcej punktów od pary zajmującej 2 miejsce.
Pozdrawiamy Krzysia i Olę z KS Podwawelski Kraków, gratulujemy im wspaniałej rywalizacji i udanych zawodów💪👏
Maciek Bartkiewicz i Aleksandra Drozd zajęli 5 miejsce w kategorii junior, kończąc sezon na 8 miejscu światowej listy rankingowej.
W tym roku Maciek i Ola zajęli już 7 miejsce na Mistrzostwach Świata.
Zajęcie 5 miejsca w finale pucharu świata to ich najlepszy sportowy wynik w zawodach WRRC. 👏
Maciek i Ola w przyszłym roku bedą startować w seniorskiej kategorii main class contact style. 💪
Czas teraz na zasłużony odpoczynek i regeneracje!
W kategorii Juveniles:
Hanna Heger i Dima Katrenko zajęli 10 miejsce, sezon kończąc na 12 miejscu na liście rankingowej światowej federacji. 👏
Od przyszłego roku Hania i Dima będą startować w kategorii junior !
Gratulujemy wysokich miejsc w całym sezonie i powodzenia w przyszłym roku !!!