PÓŁKOLONIE LETNIE ZIELONA GÓRA 2024

PÓŁKOLONIE LETNIE W ZIELONEJ GÓRZE 2024

Zapraszamy na Półkolonie Letnie 2024 w Zielonej Górze!

Miejsce: Fabryczna 13B, Centrum Tańca KRZYWY KOMIN

Godziny: 8:30-15:00 (Przywiezienie i odebranie dziecka możliwe w godzinach 7:45-15:30)

  • Opieka nad dzieckiem: Nasi doświadczeni opiekunowie zadbają o bezpieczeństwo i dobrą zabawę każdego uczestnika.
  • Treningi Rock 'n’ Rolla Akrobatycznego oraz innych dyscyplin sportowych: Dzieci będą miały okazję odkryć nowe pasje, rozwijać umiejętności sportowe i poznać tajniki różnych dyscyplin.
  • Codzienne atrakcje: Park trampolin, kino, kręgielnia, aqua park – H2Ochla, każdego dnia czekać będą nowe przygody i niezapomniane emocje!
  • Warsztaty plastyczne: Dla małych artystów przygotowaliśmy kreatywne zajęcia, podczas których będą mogły wyrazić swoją wyobraźnię i twórcze zdolności.
  • Zajęcia integracyjne i zabawy sportowe: Wspólna zabawa to doskonały sposób na budowanie przyjaźni i rozwijanie umiejętności społecznych.
  • Obiad oraz napoje: Zapewniamy pełnowartościowe posiłki, które dostarczą energii do dalszej zabawy i nauki.
  • Konkursy sportowe oraz turniej taneczny: Nie zabraknie emocjonujących wyzwań i okazji do pokazania swoich umiejętności!
  • Nagrody dla uczestników: Każdy mały uczestnik będzie miał szansę na wygranie fantastycznych nagród i pamiątek z naszych półkolonii.

Nie zwlekaj! Zapisz swoje dziecko na niezapomniane Półkolonie Letnie w Zielonej Górze już dziś! Liczba miejsc ograniczona.

Aby zakwalifikować się na półkolonie letnie należy wypełnić deklarację i odesłać na megadance.biuro@wp.pl

DEKLARACJA UCZESTNIKA  :

Proszę o rezerwację miejsca dla mojego dziecka……………………………………….. na półkolonii organizowanej przez SKT Mega Dance w Zielonej Górze,   w dniach    15-19.07.2024     Zadatek w wysokości 150 zł  wpłacę do 15.05.2024  na konto ( z dopiskiem Półkolonie letnie 2024 + imię i nazwisko uczestnika)  lub gotówka w opisanej kopercie u trenera.    Pozostałą kwotę wpłacę do 10.07.2024

KOSZT 5 – dniowego obozu to 670 zł.

Do dnia 15.05.2023 należy wpłacić zaliczkę w wysokości 150 zł w treści wpisując „imię i nazwisko dziecka, półkolonie letnie 2024”. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 10.07.2024 r.