ODPRAWA TRENERÓW 20.10.2023

W piątek odbyło się spotkanie trenerów w SKT Mega Dance

TEMATY ODPRAWY:

 1. ZAWODY 11.11.2023

CEL/ ORGANIZACJA- ODPOWIEDZIALNOŚCI

 1. Kalendarz zawodów zawodników każdej z grupy WNIOSKI (zebrania z rodzicami) rozwój trenera.
 2. SYSTEM trenera głównego+ asystenta + motoryk + psycholog
 3. Trenerzy do młodych trenerów OCZEKIWANIA. Młodzi trenerzy sprawy treningowe.
 4. STRES- radzenie sobie ze stresem „ temat dla zawodników, trenerów” wiadomości ogólne oraz szczegółowe dla sportowców.
 5. FERIE ZIMOWE TERMINY
 6. WAKACJE obozy TERMINY
 7. FINANSE -rozliczenia wrzesień itd
 8. SZKOLENIA dla trenerów: potrzeby, finansowanie
 9. PLASTYK potrzebny namalować na ścianie BS
 10. GRUDZIEŃ 22.12.2023 IMPREZA dla BYŁYCH…. klasy sportowe 1.2 byli zawodnicy, rodzice

 

 1. Miejsce zawodów rozmowa o HEAVEN Halach Sportowych, Lubuszanka 11.11 zajęta hala, kategorie na zawodach, RR oraz akrobatyka, Podział zawodów na 3 grupy. 1 SKT Mega Dance pokazy (początkujący zawodnicy). 2 i 3 grupa. Podział na kategorie TAK zeby rodzice nie musieli spędzić więcej niż 3 godziny na zawodach.
 2. Trenerzy przygotowali kalendarz zawodów i aktywności każdej z grup. Potrzebne jest to do zrównoważonego działania wszystkich grup i realizowania systemu szkolenia. Zebrania z rodzicami jako element dobrej współpracy oraz przekazywania oczekiwań RODZIC – TRENER- RODZIC -ZAWODNIK-TRENER. Pomoc w określeniu roli rodzica w wychowaniu dziecka -sportowca. Informowanie o zawodach i obozach. Współpraca i zmiany specyficzne gla danej grupy- potrzeby grupy rodziców.
 3. Dążenie do rozwoju systemu. Współpraca trenera głównego z asystentem. Gdy będzie możliwośc posiadania miejsca dla większej grupy zawodników (hala sportowa) będziemy dązyć do zatrudnienia trenera z motoryki.
 4. Rozmowa o realizowaniu systemy trener główny- asystent. Rozmawialiśmy o komunikacji i rozwiązywaniu spraw TU i TERAZ.
 5. Warsztaty związane z radzeniem sobie se ztresem. Stres jako element pobudzający sportowca do wykonania trudnych działań podczas zawodów. Pozytywne wykorzystanie stresu jako bodźca bez którego nie wykonamy trudnych działań.
 6. Ferie zimowe. Podjęliśmy decyzję o 2 obozach 1 stacjonarny 2 wyjazdowy. Potrzeba od rodziców chcących aby dziecko zmieniło środowisko i brało udział w wyjeździe w góry. Podjeliśmy decyzję żeby dać możliwości dla tych co chcą wyjechać i dla tych którzy wolą zostać na miejscu. Grupy podzielimy ze względu na zaawansowanie sportowe.
 7. Obóz letni. Ponieważ obóz w Pszczewie spełniał nasze oczekiwania chcemy powtórzyć miejsce obozu letniego. Na miejscu jest dobre wyżywienie, 2 hale sportowe, plaża i dwa jeziora, cena, okolica. Do Pszczewa pojadą grupy które podzielą trenerzy ze względu na możliwości treningowe. Każdy z trenerów przekaże informacje rodzicom swoich grup. Wyjazd do Włoch na obóz letni to decyzja z sierpnia 2023. Będzie to obóz dla zawodników starszych, startujących w zawodach światowej federacji. Tu będziemy proponować na początek grupy FL, pary, FG- po zebraniu grupy 47 osób będziemy zamykać listę. Zrobimy wszystko aby cena obozu w IT nie była wyższa niż obozy w Polsce. Wybrane miejsce to Bibione.  pierwsze propozycje to:       http://www.agenziaboreal.it/pl/affitto/?request=eNpLtDKxqi4GEkrF%2BUUlStbFVmZWSsn5KZnJqSCOobGVUl5qeTxIMr6ksgAomGhlCNKBogyoyjHYWcm6FiyelplTUpQJUmlgVQ0Ryk9LK04FG29kpWRsAFQJABMIJXU%3D&idappartamento=89187&idresidence=60549       oraz         https://www.agenziaboreal.it/pl/affitto/?request=eNpLtDKxqi4GEkrF%2BUUlStbFVmZWSsn5KZnJqSCOobGVUl5qeTxIMr6ksgAomGhlCNKBogyo3cU12FnJuhYskZaZU1KUCVJqYFUNEcpPSytOBZtvZKVkZABUCQA4ASW9&idappartamento=65179&idresidence=42046     decyzję o wyborze miejsca i apartamentów podjemiemy do końca października 2023.
 8. Ze względu na późniejsze wpłaty wielu rodziców w miesiący wrzesień niektóre wpłaty dla trenerów zostaną wyrównane w miesiącu październiku.
 9. Propozycja dodatkowych szkoleń i warsztatów. Trenerzy mają przygotowac potrzeby szkoleć praktycznych lub pedagogicznych związanych z ich rozwojem.
 10. Poszukujemy osoby do namalowania w klubie na ścianie „technika BS” czyli kroku podstawowego
 11. Propozycja organizacji przed świętami, IMPREZY dla byłych i obecnych zawodników. Dla rodziców zaangażowanych w działania klubowe obecni oraz z lat ubiegłych. Przygotujemy specjalne zaproszenia. Będa prezentacje wideo oraz zdjęcia.