OBÓZ ZIMOWY FERIE 2024

FERIE ZIMOWE 2024

SKT Mega Dance organizuje 2 obozy

 

  1. Obóz wyjazdowy PIECHOWICE/ Zielona Góra  (WYJAZD 10:00 CRS Zielona Góra piątek) (Powrót 15:00 CRS Zielona Góra wtorek)

9-13.02.2024 Piechowice 14-16 Zielona Góra

  1. Obóz stacjonarny Zielona Góra 12-16.02.2024

FERIE KARTY KWALIFIKACYJNE

Poniżej w załącznikach macie Państwo karty do wypełnienia. Bardzo prosimy przekazać karty kwalifikacyjne w pierwszym dniu półkolonii lub w dniu wyjazdy do Piechowic.

Kart są w pliku edytowalnym oraz pdf.

  1. PIECHOWICE

WORD

karta Kwalifikacyjna Ferie 2024 Piechowice

pdf

karta Kwalifikacyjna Ferie 2024 Piechowice

 

2. Zielona Góra półkolonie

WORD

karta Kwalifikacyjna Ferie 2024 półkolonia

pdf

karta Kwalifikacyjna Ferie 2024 półkolonia

 

DEKLARACJE 2024.

Mogą również Państwo wydrukować deklarację i przekazać trenerowi głównemu podpisany dokument.

DEKLARACJA FERIE 2024 OPCJA I 

 

DEKLARACJA FERIE 2024 OPCJA II

 

WAŻNE INFORMACJE!

  • przypominamy o osobach ze specjalną dietą. Osoby które bedą podczas obozów potrzebować innych posiłków niż grupa powinni do 10 dni przed obozem zgłosic to trenerówi. Powinno to byc w formie pisemnej : moje dziecko podczas obozu …… zwraca się z prośbą o przygotowanie indywidualnych posiłków związanych z  ……….  Prosimy aby dieta była (opis potrzeb) Deklaruję wpłatę do diety w wysokości 25 zł za jeden dzień pobytu na obozie w piechowicach. Lub 8 zł podczas półkolonii.      Bardzo prosimy wysłac taką informację do trenera który przekaże do biura klubu takie zapotrzebowanie. My tworząc listę takich osób wysyłamy informację do ośrodka do wtroku 6.02.2024
  • Bardzo prosimy aby każdy z uczestników posiadał legitymację szkolną podczas naszych obozów
  • Przypominamy informację w sprawie ubezpieczenia. 6 lat temu podjęliśmy decyzję iż dzieci w naszym klubie ubezpieczają się 1 w roku (w 2024 ubezpieczenie do 20 marca) ubezpieczenie jest ważne przez 24/h i oboziązuje w szkole, na treningach, wyjazdach na zawody oraz obozy sportowe. Jest to ubezpieczenie sportowe. Jesli ktoś nie jest ubezpieczony w naszym klubie , zobowiązany jest wysłać do biura klubu stosowne informacje http://megadance.pl/ubezpieczenie-sportowe-skt-mega-dance/    . Te osoby są ubezpieczone indywidualnie przez rodzica. Pozostałe osoby korzystające z naszego ubezpieczenia mają zapewnione ubezpieczenie na obóz zimowy.

OPCJA I

5 – dniowy obóz w Piechowicach + 3 dniowy obóz w Zielonej Górze.  Zorganizowany jest dla zawodników z grup zaawansowanych i sportowych. Wyjazd w piątek 10:00 CRS Zielona Góra. Oprócz treningów, podczas obozu planujemy atrakcje w Szklarskiej Porębie. Obóz jest zorganizowany jako całość- zawodnicy trenują w Piechowicach i po powrocie z gór trenujemy środa , czwartek, piątek w Zielonej Górze. Podczas obozu wyjazdowego dzieci mają zapewnione: przejazd, noclegi, wyżywienie, opiekę instruktorów. Podczas obozu stacjonarnego zapewniamy obiad, napoje, salę sportową, program atrakcji (kino, kręgielnia). Ośrodek zapewnia zróżnicowaną dietę dostosowaną dla sportowców  Jeśli chodzi o dodatkowe specjalne diety ośrodek w Piechowicach wymaga dopłaty 25 zł osobo- dzień. Takie osoby będziemy musieli zgłosić na tydzień przed przyjazdem. Bardzo prosimy, przekazać informację trenerowi prowadzącemu przynajmniej 10 dni przed wyjazdem na obóz- ten czas pozwoli nam na przygotowanie listy osób ze specjalną dietą.

Koszt całego obozu  8 dni –  1.350 zł

OPCJA II

5 dniowy obóz stacjonarny będzie zorganizowany jako półkolonia zimowa. Przywiezienie i odebranie dziecka może odbywać się w godzinach    7:30 -15:30     Te godziny wcześniejsze są dla rodziców którzy muszą wcześniej odstawić dziecko na półkolonię. Dlatego prosimy aby dziecko było dowiezione nie później niż 8:30 i odebrane nie wcześniej niż 15:00. Jeśli jednak ktoś dłużej pracuje to będzie mógł odebrac dziecko do 16:00. Podczas pobytu będą zapewnione:

opieka nad dzieckiem, treningi Rock ‘n’ Rolla Akrobatycznego oraz innych dyscyplin sportowych, codzienne atrakcje (park trampolin, kino, kręgielnia, aqua park, akrobatyka) warsztaty plastyczne, zajęcia integracyjne i zabawy sportowe, obiad oraz napoje, konkursy sportowe oraz turniej taneczny, nagrody dla uczestników.

Podczas obozu zapewniamy obiad, napoje, salę sportową.

Koszt obozu 5 dni  –  650 zł

 

KTO GDZIE?

Do końca tygodnia trenerzy skontaktują się z Państwem w celu potwierdzenia czy grupa korzysta z opcji I  czy opcji II . W UROCZYSKU Piechowice posiadamy 80 miejsc.

Ranking grup wygląda następująco:

8 par – 16 osób.

Młodzik młodszy ( 1 para)

Młodzik ( 3 pary)

Junior ( 4 pary)

MC (1 para)

 

F Bella 14 osób  (Piechowice)

MAFIA czerwieńsk 8 osób

Mini Girls  12 osób (Piechowice)

Need for Speed   7 osób

Red Rose  7 osób

COCO   12 osób

Madagaskar   12 osób (ZG)

Kinder Bueno 11 osób (ZG)

Formacja Money 7 osób

Mundial 12 osób

RAZEM: 118 osób

Posiadamy jedynie 80 możliwych miejsc.

 

Młodsze grupy:

Pinky Girls ok 12 osób (ZG)

Cool Cats & Mini Ladies ok 15 osób (ZG)

 

Wszystkie szczegółowe informacje, czyli pełna oferta: Miejsce półkolonii w Zielonej Górze, karty kwalifikacyjne uczestnika obozu, zapisy na obóz.

ZOSTANĄ PODANE NA POCZĄTKU PRZYSZŁEGO TYGODNIA PO OPRACOWANIU LISTY, KTÓRE GRUPY KORZYSTAJĄ Z  OBOZU I OPCJI lub II OPCJI.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W NASZYCH OBOZACH

Szkoła Tańca

Sportowy Klub Taneczny Mega dance