MISTRZOSTWA POLSKI KRAKÓW 2022

Mistrzostwa Polski w Krakowie już za nami.

Były zwycięstwa, niespodziewane wyniki ale najważniejsze świetna sportowa rywalizacja.

Nasz klub wrócił z 6 tytułami Mistrzostw Polski w kategoriach par i formacji.

Skład formacji
Natalka, Nelka, Magda, Toska, Ola, Lila, Agata, Pola, Pola, Julka, Ania, Anastasia

Formacja Halloween – II miejsce w kategorii Formacje Młodziczek
Mistrzostwa Polski Krakow 2022
Super zgrana formacja z Nowogrodu Bobrzanskiego . W tym roku wystartowali z nową choreografią , i widzimy duży postęp dziewczyn, zwłaszcza ze zatańczyli z nowymi osobami w swoim gronie ! Brawo ! Jesteście świetne 🏆
W składzie : Justyna , Julia , Ola, Milena , Zuza , Oliwka , Martyna, Emilka , Klaudia, Maja, Misia, Julia
Rio- Formacja Juniorek zajęły 2 miejsce w swojej kategorii 🥳🥈🏆 Mistrzostwa Polski Krakow 2022
Dziewczyny doskonalą się i szkolą, są coraz lepsze, z roku na rok rozwijają się i idą swoją drogą. Cieszymy się i życzymy dalszych sukcesów!
Moulin Rouge– w składzie: Doma, Idalka, Ola, Wiktoria, Oliwia i Kinga, wywalczyły 1 miejsce w kategorii Mini Formacje Juniorek 🏆🥇Mistrzostwa Polski Krakow 2022
Serdecznie gratulujemy!!!
TYTUS SIUSTA & NINA WOŹNIAK
III miejsce w Mistrzostwach Polski w Rock ‘n’ Rollu Akrobatycznym w kategorii JUNIOR!
Kraków 18.06.2022
GRATULACJE !!!
Dawid Sadowski & Adrianna Kalicińska
IV miejsce w Mistrzostwach Polski w Rock ‘n’ Rollu Akrobatycznym w kategorii MŁODZIK!
Kuba Szulczyński & Agnieszka Borowa
III miejsce w Mistrzostwach Polski w Rock ‘n’ Rollu Akrobatycznym w kategorii MŁODZIK MŁODSZY!
Michał Cydzik & Aleksandra Poźniak
V miejsce w Mistrzostwach Polski w Rock ‘n’ Rollu Akrobatycznym w kategorii MŁODZIK MŁODSZY!
GRATULACJE!!!
Dirty Dancing FORMACJA- Jula, Nela, Hania, Oliwia i Pola wywalczyły 2 miejsce w kategorii Mini Formacje Juniorek 🏆🥈 Mistrzostwa Polski!!!
Krakow 18.06.2022
Serdecznie gratulujemy
Fornacja Hair up i Wonderland. Jeszcze niedawno jako jedna formacja, jednak na wczorajszych mistrzostwach wystąpiły już w dwóch innych kategoriach!
Hair up w składzie: Ola, Natalka, Elwira,Kaja i Zosia zajęły 5 miejsce w kategorii mini formacje młodziczek.
Wonderland w składzie: Ola, Ada, Zosia, Weronika,Zuzia i Nadia wywalczyły 6 miejsce w kategorii mini formacji juniorek!
Gratulacje dla dziewczyn!
Poradziły sobie świetnie z nową choreografią układaną dwa miesiące przed zawodami!
Formacja
New York – III miejsce
Dziewczyny trenują w różnych miastach i bardzo angażują się w treningi i dojazdy. Wychodząc na scenę na tych zawodach – BYŁO SZOW . Dali mnóstwo energii i emocji . To są prawdziwe tancerki .
Brawo dla : Magdy , Hani , Oliwii, Mai, Laury, Mai, Julii, Kornelii, Ady, Oli
Chill Girls– Marika, Marta, Zosia, Lena i Inessa debiutowały na Mistrzostwach Polski w kategorii mini formacje młodziczek zajmując 4 miejsce🏆🥳
To wielki sukces i wielkie wydarzenie dla tej grupy.
Serdecznie gratulujemy udanego wejścia w sportowo-taneczną zabawę. Życzymy kolejnych udanych wyjazdów i występów
Mini Girls – formacja młodziczek w składzie: Ada, Aga, Milena, Lena, Nati, Róża, Emilka, Natalka, Aniela, Gabi i Elena zajęły 1 miejsce w tej kategorii 🥇🏆🥳
To bardzo zorganizowana grupa, zgranych dziewczyn od lat tańcząca w tym samym składzie. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym rozwoju!
Maciej Bartkiewicz & Aleksandra Drozd
Mistrzami Polski w Rock ‘n’ Rollu Akrobatycznym w kategorii JUNIOR!
Dmytro Morozov & Natalia Krakowiak
Mistrzami Polski w Rock ‘n’ Rollu Akrobatycznym kategorii seniorskiej Main Class Contact Style!
Formacja
Boogie Woogie 🥉 trzecie miejsce w kategorii mini formacje młodziczek .
Formacja z Niwisk , przez ten rok zrobiła wielki postęp i po raz pierwszy debiutowała w tym składzie na mistrzostwach Polski . Po pierwszej rundzie szły na drugim miejscu , a w finale mały błąd zdecydował ze ostatecznie zajęli 3 .
To jest Formacja bardzo ambitnych dziewczyn , które trenują w szkole w Niwiskach . jesteśmy z was bardzo dumni dziewczyny
Mini Formacja Mambo Girls jest na początku swojej przygody z Rock and Rollem. Oliwia, Natalia, Basia, Nina, Oliwia, Zosia i Emilka fantastycznie zaprezentowały się na swoich pierwszych w życiu zawodach. Wywalczyły 9 miejsce na Mistrzostwach Polski Mini Formacji Młodziczek w Rock and Rollu w Krakowie.
Brawo Dziewczyny🥰❤️🥰
FORMACJA MINI GIRLS „Smurfy
Mistrzostwa Polski w Rock’n’rollu akrobatycznym które odbyły się 18 czerwca w Krakowie!
FORMACJA w składzie:
Zosia , Tamara , Gabrysia , Aleksandra , Lila , Amelka , Irmina , Martynka , Zuzia ,Dagna
Zajęły III miejsce w kategorii duża formacja młodziczek!
Trenerkami formacji są Anna Miadzielec oraz Agata Zawadzka.
Nasze super dziewczyny wraz z trenerkami zwiedziły słoneczny Kraków.
Formacja
Freddy Mercury – III miejsce
Choreografia która powstała pare miesięcy , ale zrobiona została z wielka chęcią i miłośćią razem z dziewczynami .
Dziewczyny zapaliły scenę , i zrobiły prawdziwe SZOW !
Jesteśmy pod wrażeniem ! Brawo : Laura, Maja, Kornelia, Julia , Ada , Maja
Formacja
Barbie🏅4 miejsce w kategorii duże formacje mlodziczek !
Skład : Amelka , Zosia, Blanka , Julia , Julia , Natalia , Nikola , Oliwia , Lena, Oliwia , Tosia , Lila😎
Większość dziewczyn trenują od września , dużo czasu poświęcili na to żeby dobrze wyglądać na scenie z nową choreografią !
Na występie dali z siebie wszystko !
Super dziewczyny !! Gratulujemy nasze Barbie
Formacja
Need For Speed🏅5 miejsce w kategorii mini formacji junior
W składzie formacji w tych zawodach wzięli udział :
Noemi , Lena , Maja , Lena , Weronika
Tak ze w składzie formacji mamy Ule Miczek , którą czekamy zdrową i nie możemy się doczekać na kolejnych zawodach 💪
Formacja bardzo młodych dziewczyn , która wkroczyła w starsza kategorie . Tydzień Przed mistrzostwami jednak spotkały nas choroby i kontuzje . Ale dziewczyny pojechały , na miejscu nauczyli się zmian , i nie tylko doszły do finału , a wywalczyli 5 miejsce !