NA STRONĘ WWW grupa M Polski

Mistrzostwa Polski 2020 WYNIKI

W sobotę 12.12 odbyły się w Krakowie Mistrzostwa Polski w Rock’n’Rollu Akrobatycznym.
Wyjątkowo w tym roku na te mistrzostwa wyjechały tylko reprezentacje polskich klubów sportowych.
W kategorii Młodzik Młodszy zwyciężyła nasza para: Patryk Kozłowski – Maja Czura –1 miejsce 😊
Również w kategorii Młodzik młodszy
Kuba Szulczyński Agnieszka Borowa 8 miejsce
Michał Cydzik Aleksandra Poźniak 9 miejsce
Najwięcej par rywalizowało w kategorii młodzik w których Mistrzostwo Polski zdobyła para:
Maciej Bartkiewicz-Aleksandra Drozd– 1 miejsce 😊
Hubert Łotocki- Kinga Mazur– 3 miejsce
Wojciech Bartkowiak- Aleksandra Gacek– 4 miejsce
Feliks Siusta- Maja Modrzejewska– 7 miejsce
Sadowski Dawid-Adrianna Kalicińska– 8 miejsce
Tytus Siusta – Kaja Tokar– 9 miejsce
Mateusz Baranowski- Nikola Głąb– 11 miejsce
Nasi Juniorzy również zdobyli Mistrzostwo Polski oraz Wicemistrzostwo Polski:
Dmytro Morozov- Natalia Krakowiak– 1 miejsce
Kamil Ludkiewicz- Marika Kobylańska – 2 miejsce
Oliwier Dybka- Wiktoria Gmerek- 4 miejsce
Trenerzy współpracujący z parami:
Oleksandr Geifman, Ekaterina Sidunova, Andrzej Łuczak, Bartłomiej Kobylański
W Mistrzostwach Polski, brały również udział formacje, ale w wersji online. Oto lista zwycięzców:
FORMACJE DZIEWCZĄT– kat. dzieci:
Time of my Life 1 miejsce ( trener: Anna Miadzielec
Minionki– 2 miejsce (trener: Ekaterina Sidunova)
MINI FORMACJE DZIEWCZĄT– kat. dzieci:
Mambo– 1 miejsce (trener: Anna Miadzielec)
Hey Mickey– 3 miejsce (trener: Magdalena Tokar/Alicja Cygańska)
Future Husband – 4 miejsce (trener: Anna Miadzielec)
FORMACJE JUNIOREK:
The Lions– 2 miejsce (trener: Anna Miadzielec)
MINI FORMACJE JUNIOREK:
Firecrackers- 1 miejsce (trener: Jacek Tarczyło)
101 Dolmatian- 3 miejsce (trener: Ekaterina Sidunova)
Greece- 4 miejsce (trener: Ekaterina Sidunova)
FORMACJE SENIOREK:
The Earth- 1 miejsce (trener: Anna Miadzielec)
Keep The Line- 2 miejsce (trener: Ekaterina Sidunova)
MINI FORMACJE SENIOREK:
Moulin Rouge – 1 miejsce (trener: Anna Miadzielec)
FORMACJE PAR JUNIOR:
Need for Speed- 2 miejsce (trener: Ekaterina Sidunova)
Gratulujemy wszystkim trenerom i zawodnikom oraz liczymy na dalsze sukcesy:)
Zapraszamy do galerri zdjęć:
oraz na stronę klubu na Youtube:
Zobaczysz tam wszytkie występy naszych zawodników.