Maciek & Ola 7 juniorzy Świata

Maciej Bartkiewicz Aleksandra Drozd

Nasza para w finale Mistrzostw Świata.

Bardzo długo czekali na ten sukces. Podczas wcześniejszych Pucharów Świata i  Mistrzostw Europy, zawsze czegoś brakowało. Tym razem perfekcyjne wykonanie układu w półfinale zakwalifikowało naszą parę na piątym miejscu do finału Mistrzostw Świata. Na koniec zawodów Maciek i Ola zajęli siódme miejsce i wszyscy jesteśmy z nich bardzo dumni. Jest to wielki sukces rywalizując z tak wybitnymi tancerzami w tej kategorii.

Ola i Maciek, mają już za sobą dwukrotne zdobycie Mistrzostw Polski. Wiele wcześniejszych sukcesów i ich ciężka praca mówiły nam że podczas zawodó Światowej Federacji powinni być blisko grupy finałowej. Po ostatnich zawodach w Ljublianie gdzie para zajęła 19 miejsce. Wiemy że poziom jest bardzo wyrównany i liczą się detale. Po zawodach na Słowenii, Maciek i Ola skupili się na szczegółach i perfekcyjnie zrealizowali 2 tygodniowe przygotowania! Każda runda na Mistrzostwach Świata była bardzo udana. Najlepszy występ jednak był w półfinale gdzie od sędziów otrzymali 47,03 pkt. a  w finale 42,16 pkt.

Maciej z Olą startują teraz w Pucharze Polski11.11.2023 i następnie Mistrzostwa Słowacji 18.11.2023

Maciej jest uczniem Zielonogórskiego Liceum nr 5 w Zielonej Górza, Ola uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego w Zielonej Górze.

Gratulujemy trenerowi Aleksandrowi Geifmanowi za cierpliwość i dążenie do perfekcyjności naszej pary!!!

Oczywiście podczas zawodów mieliśmy również nasze wspaniałe pary w tej samej kategorii oraz w kategorii młodzik.

JUNIORZY:

KRÓL Elena – ŁOTOCKI Hubert  miejsce 24

WOŻNIAK Nina – SIUSTA Tytus  miejsce 35

MŁODZICY:

HEGER Hanna – KATRENKO Dmytro  miejsce 13

POZNIAK Aleksandra – CYDZIK Michałmiejsce 32

AKSAMIT Zuzanna – SZULCZYNSKI Kuba miejsce 34

 

POWODZENIA WSZYSTKIM PAROM NA KOLEJNYCH ZAWODACH!!!

 

IMG_7312 IMG_7319 IMG_7346