FERIE 2017

DRODZY RODZICE,

Poniżej będziemy umieszczać informacje o naszym wyjeździe.

Dzisiaj (czwartek) idziemy z przewodnikiem w góry. Pogoda od rana idealna: mroźno i słonecznie. Wczoraj dzieci wydały pieniądze na pamiątki ponieważ po zjazdach na nartach poszliśmy do Szklarskiej Poręby. Wieczorem było ognisko z kiełbaskami a pan kierowca grał na akordeonie.

DOJECHALIŚMY,

Wszystko w porządku: obiadek smaczny a teraz idziemy na górkę – będzie szleństwo.

Będziemy zabierać na wyjazd busa. Osoby które będą chciały włożyć sprzęt narciarski do  busa – bardzo proszę zrobić to podczas zbiórki jutro 8.45 CRS.

Drodzy rodzice, przypominamy że dzieci nie zabierają telefonów, ipadów, tabletów itd. Gry tylko planszowe.

Dzieci powinni znać lub mieć zapisany numer do rodzica. Oczywiście my mamy w kartach jednak czasami zmieniacie i nie zawsze mamy wpisane nowe numery.

Dzieci będą spały w pokojach 2,3 osobowych i będą dobierać się w drodze do Piechowic.

telefon kontaktowy jest do Bartek 508197804 oraz do trenerów.

Będziemy umieszczać informacje po przyjeździe informacje o naszym pobycie oraz w galerii będziemy umieszczać zdjęcia.

W sobotę po obiedzie odbędą się zabawy na śniegu a następnie pierwszy wspólny trening. Dzieci podczas pobytu otrzymają koszulki obozowe.

WYJAZD 9.00 CRS Zielona Góra

Autokar z PKS zostaje z nami na cały tydzień.

Na drogę nie dajemy dzieciom słodyczy, chipsów, żelków itd.

Jeśli ktoś z dzieci ma chorobę lokomocyjną, bardzo prosimy o zabezpieczenia dziecka w drodze do Piechowic i powrotnej.

kieszonkowe:

dajemy dziecku 7  lub maksymalnie 8 x 10 zł

Dajemy dziecku w kopercie pieniądze które dziecko przekaże 1 dnia na obozie. Pieniądze zbierze wychowawca i każdego dnia będzie wypłacane 10 zł

Wypożyczenie sprzętu narciarskiego:

Dajemy dziecku w kopercie 140 zł na wypożyczenie sprzętu. Dziecko przekaże kopertę 1 dnia na obozie. Jeśli ktoś będzie chciał pieniądze dać wcześniej to w dniu wyjazdu przed autokarem (opisana koperta)

Firma wypożyczająca sprzęt narciarski przyjedzie do nas w niedzielę i będziemy wydawać narty. W poniedziałek pierwsze zjazdy.

 

imię i nazwisko dziecka/ wiek/ wzrost/ waga/ rozmiar obuwia (dodajemy pół rozmiaru lub jeden więcej)

oraz zaznaczamy co wypożyczamy NARTY/ BUTY/ KASK

każdy trener będzie miał listę, proszę dopilnować aby każdy był wpisany. Jeśli ktoś zabiera swój sprzęt, również należy to wpisać.

POZIOM    UMIEJĘTNOŚCI   U-  Uczę się    / Ś  – średni    / Z  – zaawansowany  (dobrze zjeżdżam)

Lp. Imię i nazwisko wiek wzrost waga rozmiar obuwia narty buty kask Mam swój sprzęt POZIOM

UMIEJĘTNOŚCI

U/ Ś/ Z

1.
2.
3.

CO ZABIERAMY:

kombinezon lub ubrania na narty

Skarpetki na narty – najlepiej 2 szt.

czapka, rękawiczki – najlepiej 2 szt.

obuwie i odzież do treningów RnR Akrobatycznego

legitymacja szkolna

gry planszowe

kubek do napoju (herbata)

pod kaski powinny być kominiarki- czyli na czapkę nie założymy kasku

 

witaminy dla dziecka- będziemy  wzmacniać dzieci witaminami (po śniadaniu i kolacji) witaminy musicie Państwo dać sami dziecku a my jedynie będziemy im przypominać o dawkowaniu witamin. Jest to oczywiście dobrowolne ale chcemy uczyć dzieci żeby w momencie wzmożonej pracy i trudnych warunków pogodowych wzmacniać organizm.

ręczniki, klapki, obuwie zimowe,

 

Grup podzielimy na (POCZĄTKUJĄCYCH/  ŚREDNIO ZAAWANSOWANYCH / ZAAWANSOWANYCH)

  1. Nauczanie od podstaw  ( do tej grupy należą osoby które nigdy nie jeździły i te które uczyły się raz lub sporadycznie)
  2. Osoby które potrafią jeździć w stopniu podstawowym („zjazd pługiem” umiejętność wejścia i zejścia z wyciągu krzesełkowego i orczyka, umiejętność zjazdu na stoku „Puchatek” w Szklarskiej Porębie. Te dzieci będą doskonaliły technikę jazdy na nartach.
  3. Dzieci  świetnie radzą sobie na nartach, zjadą bez problemu trasą „Lolobrygida”

Wszystkie grupy będą również podzielone zgodnie z wiekiem.

Plan był taki, że będziemy jeździć 3 dni pn, śr, pt. Jednak koszt wypożyczenia byłby zbyt duży. Zmieniliśmy plan i będziemy wypożyczać sprzęt w niedzielę  a zjeżdżać  do środy.

-Będziemy zjeżdżać  poniedziałek, wtorek , środa. Dojazd do Szklarskiej Poręby autokarem który będzie z nami przy ośrodku.

Poniedziałek jedziemy wszyscy razem i będziemy sprawdzać poziom umiejętności i podzielimy dzieci na grupy. Wtorek, środa dzieci zjeżdżają w grupach (dolina radości, puchatek, lolobrygida)

Czwartek zjazdy i zabawy przy ośrodku. Piątek wyjście w góry z przewodnikiem.

 

dzieci otrzymają w tym tygodniu karty obozowe do wypełnienia przez rodziców.

NIEBAWEM kolejne ważne informacje.

WYJAZD SOBOTA CRS ZIELONA GÓRA  9.00

PRZYJAZD  SOBOTA  CRS ZIELONA GÓRA  13.30 

SPORTOWY KLUB TANECZNY MEGA DANCE FERIE    2017 

TERMIN        28.01 – 04.02.2017 

 

Podstawowe warunki –  przejazd, noclegi, wyżywienie, instruktorzy narciarstwa,  trenerzy, opiekunowie, ubezpieczenie, wycieczki z przewodnikiem, nagrody dla uczestników.

Ośrodek- http://www.uroczysko-karkonosze.pl/

Uroczysko to ośrodek wypoczynkowo-sportowo-rehabilitacyjny. Obiekt położony jest w środku lasu na 4.5 ha ogrodzonego terenu, w malowniczej okolicy, w miejscowości znajdującej się między Karpaczem a Szklarską Porębą w Górach Karkonosze. Na obiekcie znajdują się dwie sale taneczne, sauna, miejsce przeznaczone do zajęć świetlicowych dla dzieci.  Pokoje są 2 – 5 osobowe. Na terenie obiektu jest restauracja. Podczas obozu dzieci otrzymają  trzy posiłki (śniadanie, obiad i kolacja)

ZAJĘCIA SPORTOWE

Będą odbywać się treningi Rock ‘n’ Rolla Akrobatycznego z trenerami z naszego stowarzyszenia ( 5 trenerów) oraz z trenerami ze Słowacji  (Rasto Banas- jest trenerem z Bratysławy oraz ma klub taneczny w Wiedniu) oraz z Czech (Katerina Divisova z klubu Silueta Praha).  Po zgłoszeniu zawodników na obóz,  trenerzy przygotują podział na grupy treningowe. Będziemy korzystać z trzech sal sportowych: dwie na ośrodku oraz jedna hala sportowa w Piechowicach ( 10 min pieszo od ośrodka)

 

 

 

Sporty zimowe dla chętnych:  będą odbywać się zajęcia narciarskie NAUKA JAZDY NA NARTACH oraz DOSKONALENIE JAZDY NA NARTACH

Podczas deklaracji należy zaznaczyć odpowiednią rubrykę tym samym decydując o wyborze korzystania z zajęć narciarskich.  NARTY  TAK   /   NARTY   NIE

Każdy kto zadeklaruje TAK:

Będziemy mieli do dyspozycji  autokar który będzie zawoził grupę na stok narciarski ( Szklarska Poręba lub Harrachov) Podczas obozu każdy z uczestników będzie jeździł na nartach trzykrotnie (co drugi dzień)  Podzielimy grupy na 2 lub 3 w zależności od chętnych ( nauczanie podstawowe, nauczanie doskonalenie, zjazdy na nartach) Sprzęt narciarski będzie można zabrać ze sobą lub wypożyczymy na miejscu- informacje na zebraniu organizacyjnym.

Każdy kto zadeklaruje NIE:

Dzieci będą miały zorganizowane zajęcia z wychowawcami/ trenerami. Przy ośrodku jest mały stok do zjazdów na sankach „jabłuszkach”.  Również na tej górce zorganizujemy zajęcia narciarskie „ Pierwszy krok”- jest to stok bez wyciągu, na naukę  wystarczający.

AKTYWNOŚĆ

Podczas pobytu planujemy dwukrotne wyjście na piesze wycieczki:  wodospad szklarki oraz w kierunku śnieżnych kotłów (gra –  terenowa). Wycieczki będą odbywać się z przewodnikiem. Podczas obozu dzieci będą korzystać z zajęć śpiewu oraz zajęcia z planszowych gier strategicznych.

UWAGA: jest ograniczona liczba miejsc dlatego bardzo prosimy o deklarację udziału dziecka w obozie do 05.12.2016 Po tym terminie nie będziemy mogli dopisywać dziecka do wyjazdu. Deklaracją udziału w obozie będzie podpisanie przez rodzica wstępnej deklaracji oraz wpłata zaliczki w wysokości 300 zł. Po zapisie na obóz sportowy dzieci otrzymają karty kwalifikacyjne oraz szczegółowe informacje obozowe.

WYJAZD SOBOTA CRS ZIELONA GÓRA  9.00

PRZYJAZD  SOBOTA  CRS ZIELONA GÓRA  13.30

KOSZTY

 

Prosimy o wstępną deklarację chętnych osób.

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka w akcji ferie organizowanej przez Sportowy Klub Taneczny Mega Dance  w terminie  28.01 – 04.02.2017

WYBIERAM OPCJĘ    NARTY  TAK

WYBIERAM OPCJĘ     NARTY   NIE

                                                                                                                                                              Niepotrzebne skreślić

Podpis………………….

Rodzica lub opiekuna prawnego

 

Szczegółowe informacje pojawią się na stronie www.megadance.pl    Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące wyjazdu

Centrum Tańca KRZYWY KOMIN     ul. Fabryczna 13, 65-001 Zielona Góra
 E-mail: biuro.megadance@wp.pl ,        bkobylanski@wp.pl        Tel.  508197804

 

17plakat_ferie_2017-11