3 miejsce w Pucharze Świata

Wielki sukces naszej juniorskiej formacji dziewcząt BELLA 🏆
W sobotę odbył się Puchar Świata w Ljubljanie na Słowenii, a nasze dziewczyny wywalczyły 3 miejsce🥉! W zawodach wzięli udział zawodnicy z 14 krajów, zaprezentowało się 18 formacji, a 7 najlepszych trafiło to finału. W rundzie pierwszej oraz finałowej dziewczyny zajmowały 4 miejsce, w finale w pięknym stylu wywalczyły brązowy medal zgarniając 43,76 pkt za finałowy układ. Można dodać, że to ich rekord punktowy 💪🏻
IMG_6745 IMG_6896 IMG_6926
Brawo dziewczyny, brawo Trenerzy❗️
A już za dwa tygodnie formacja wystąpi na Mistrzostwach Świata w Krakowie.
Justyna Kobylańska
RÓWNIEŻ NASZE PARY MŁODZIKÓW i JUNIORÓW STARTOWAŁY  W PUCHARSZE ŚWIATA na SŁOWENII LJUBLIANA 14.10.2023
Pierwsze zawody w sezonie jesiennym Światowej Federacji Rock n Rolla Akrobatycznego WRRC. Pary z naszego klubu rywalizowały z najlepszymi parami na świecie w Słoweńskiej stolicy Ljubliana. 2 pary zakończyły rywalizacje w ćewierć finale juniorów zajmując miejsca 19 Bartkiewicz Maciej & Drozd Aleksandra oraz 22 Siusta Tytus & Woźniak Nina
26 miejsce zajęła para: Łotocki Hubert & Król Elena miejsce 32: Sadowski Dawid & Borowa Agnieszka. W kategorii Junior rywalizowało 40 par. Juniorzy szykują się Mistrzostw Świata 29.10.2023 w Krakowie.
Młodzicy również mieli bardzo wysoką konkurencje rywalizując wśród 35 par.
Katrenko Dmytro & Heger Hanna zajęli 13 miejsce a pary
Cydzik Michał & Poźniak Aleksandra, Szulczyński Kuba & Aksamit Zuzanna startowały po raz pierwszy na zawodach światowej Federacji zajmując kolejno miejsca 28,35. Od wtorku zaczynamy przygotowania do Mistrzostw Świata w Krakowie. Mamy dwa tygodnie na poprawę szczegółów w choreografii i na utrzymanie wysokiej formy motorycznej. Powodzenia nasze pary!!!