TRENINGI ONLINE

wiadomość z dnia 19.03.2020

 

Drodzy rodzice,

Wszyscy są zaskoczeni sytuacją z koronawirusem, trenerzy spotykają się ze sobą online i staramy sie przeprowadzać treningi systematycznie- jak to tylko możliwe. Wiemy że trenerzy przygotowują plany treningowe i systematycznie spotykają się online z grupami.

Ponieważ, kluby nie są zwolnione z ponoszonych kosztów powinniśmy realizować wcześniejsze zadania. Dlatego składki za miesiąc marzec nie zmieniają się a w sprawie składek kwietniowych każdy trener skontaktuje się z rodzicami osobno.

Treningi będą kontynuowane zgodnie z nowym planem. Klub przygotowuje studio do treningów online. Już w piątek 20.03.2020 zostanie umieszczony na naszej stronie internetowej grafik wszystkich treningów do świąt wielkanocnych.

Trenerzy Screenshot_1 TRENING 4 ONLINE TRENING 5 ONLINE

JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAŁO.

 

  1. Każdy z rodziców lub zawodników otrzyma aplikację z opisem instalacji i możliwością połaczenia się ze studiem.
  2. Klub przygotuje studio w którym trenerzy przeprowadzą treningi.
  3. Klub przygotuje grafik treningowy i każdy zawodnik będzie trenował zgodnie z planem.
  4. Treningi będą odbywać się w grupach zgodnie z podziałem przygotowanym przez trenerów.

 

May nadzieję, że ta trudna dla wszystkich sytuacja unormuje się po świętach wielkanocnych. Jesteśmy z Wami w ciągłym kontakcie i do zobaczenia , mamy nadzieję że wkrótce!

Pismo do rodziców w sprawie treningów Marzec Kwiecie 2020 korona VIRRRR

 

 

TRENING 2 ONLINE TRENING ONLINE

 

 

 

 

informacja 12.03.2020

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w związku z zagrożeniem epidemiologicznym SARS-CoV-2 (koronawirus SARS typu 2) oraz zaleceniami Rządu zajęcia odbywające się we wszystkich placówkach oświatowych zostają odwołane do 25.03.

 

UWAGA! oczywiście w dalszym ciągu treningi „zawieszone” do odwołania!

Treningi odbywają się online- prosimy o kontakt z trenerami.

Treningi popoludniowe zostaja odwolane do piatku 13.03. Dalsze informacje podamy w sobote po odprawie z trenerami. Dbając o bezpieczeństwo i ograniczenie zagrożenia zaleca się pozostać w domu i stosować wszelkie środki ostrożności.

Szkoła tańca SKT Mega Dance do poniedziałku nie prowadzi zajęć z nauki tańca w grupach. Prosimy śledzić naszą stronę internetową i media społecznościowe, będziemy informować o rozwoju sytuacji.

 

Pozdrawiamy, SKT Mega Dance.

Prosimy również o kontakt ze swoimi  trenerami którzy posiadaja informację o ewentualnych zmianach miejsca i czasu treningów.