Przygotowania do The World Games 2017 WROCŁAW

logo wrocław

ministerstwo

    Anna Miadzielec & Jacek Tarczyło zakwalifikowali się w 2016 roku do The World Games które odbędą się we Wrocławiu. Para zajęła 1 miejsce na liście rankingowej Światowej Federacji Rock ?n? Rolla Akrobatycznego WRRC. W roku 2016 Ania i Jacek zajęli drugie miejsce podczas Mistrzostw Europy oraz zdobyli Mistrzostwo Świata.
W 2017 roku Ania i Jacek przygotowują się do The World Games realizując cykl szkoleniowy przygotowany przez Polski Związek Rock ?n? Rolla Akrobatycznego.
Podczas realizacji przygotowań para wystartuje w zawodach krajowych i międzynarodowych. Zawody odbywają się w Krakowie, Warszawie, Moskwie, Bostonie i Rimini. Para realizując cykl przygotowań trenowała podczas zgrupowań kadry w Piechowicach, Zielonej Górze.
W ostatnim miesiącu przygotowania obejmują treningi na hali akrobatycznej w Zielonej Górze jako optymalne warunki do prawidłowego przebiegu cyklu szkoleniowego. 9 lipca para wystartuje na ostatnich zawodach przed The World Games. Zawody rangi World Masters odbędą się we Włoskim Rimini i po tych zawodach zostanie 18 dni do The World Games.
Para realizuje cykl przygotowań wspierany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.