Obozy letnie

Dzisiaj przedstawiam Państwu plan na 4 obozy letnie.

  1. Drzonków 25.06-01.07.2018
  2. Odessa 04-11.07.2018
  3. Radków 07-17.08.2018
  4. st. Petersburg 20-28.08.2018

Szczegółowe informacje będziemy umieszczać w połowie kwietnia

Dla trenerów najważniejszy jest obóz RADKÓW.

Pozostałe obozy są profilowane, czyli dla odpowiednich grup.

  1. To obóz szkoleniowy z zawodnikami z zagranicy. Powinien być to obóz dochodzeniowy.
  2. Wyjazd dla zawodników (minimalnie 12 lat) jest to 10 lecie współpracy z klubem Senat z Charkowa. koszt osobo dzień to 25 EUR z wyżywieniem, i atrakcjami. W połowie kwietnia zorganizujemy spotkanie dla osób chętnych na ten wyjazd. Tam treningi będą odbywać się raz dziennie i raczej będzie to obóz wypoczynkowy z wieloma atrakcjami.
  3. To obóz letni organizowany jak co roku. Oczywiście oprócz naszych trenerów będziemy mięli trenerów z zagranicy. To najważniejszy obóz w okresie wakacyjnym. Będzie to obóz w wyjątkowym miejscu ponieważ 100 m od ośrodka znajdują się przepiękne tereny gór stołowych. W sąsiedztwie mamy niesamowite tereny do pieszych wycieczek i treningów. Jesteśmy sami na ośrodku który posiada własne place zabaw, boiska do siatkówki, piłki nożnej. Warunki noclegowe choć „podstawowe” to wynagradza nam teren oraz dostępność do sal treningowych i terenów leśnych. 5 minut spacerem znajduje się zalew ze strzeżonym miejscem do kąpieli oraz z terenami do zabaw dla dzieci. Na ośrodku znajdują się 3 małe salki taneczne oraz na terenie będziemy rozstawiać namiot sportowy 14 x 10 m. W odległości 800 m mamy szkolną salę sportową a w odległości 9 km mamy halę sportową na którą będziemy dojeżdżać 1 lub 2 razy dziennie. Na nasz obóz jak co roku zapowiedzieli się Czesi, Irlandczycy,Ukraińcy i prawdopodobnie Szwajcarzy.
  4. Obóz uzależniony jest od dotacji na którą nasze stowarzyszenie stara się pisząc projekt ministerialny. Na wyniki czekamy do połowy kwietnia. Jeśli otrzymamy dotację, zorganizujemy spotkanie z Państwem w tej sprawie. Obóz planowany jest w st. Petersburgu a koszt nie powinien przekroczyć 300 zł. Jeśli będzie możliwość wyjazdu na ten obóz to będzie to obóz treningowy a obóz „3” będzie przygotowaniem do tego wyjazdu. Dla osób jadących do Petersburga „Radków” będzie mniej intensywny jednak jako część przygotowań do kolejnego obozu. Oprócz treningów w Petersburgu , będziemy realizować zadania projektowe a w tym „Dieta sportowców” i jej wpływ na młodych ludzi.

 

Finansowanie wyjazdów do Odessy, i Petersburga będzie określone w połowie kwietnia. Osoby jadące do Odesssy lub Pterrsburga nie będą mogły wziąć udziału w tych wyjazdach jeśli nie wezmą udziału w obozie w Radkowie, ponieważ jest to obóz najważniejszy z punktu widzenia trenerskiego.

 

 

Proszę zobaczyć przykładowe ceny dojazdu do Odessy

 

LOT
Warsaw – Odessa – Warsaw
125?
LOT
ZG – Warsaw – ZG  -150 ZL
LOT
ZG – Odessa – ZG
850 ZL
Bus
Poznan – Lviv – Poznan
45?
Train
Lviv – Odesa – Lviv
40?
Bus
Wroclaw – Lviv – Wroclaw
40?
Train
Lviv – Odesa – Lviv
40?
Bus
Warsaw – Kiev – Warsaw
50?
Kiev – Odessa – Kiev
25-30?