MISTRZOSTWA POLSKI WARSZAWA 2017

Drodzy RODZICE,

bilety zostały zarezerwowane. 40 szt

Dzisiaj wpłacę za te bilety ponieważ mija termin wpłaty. Serdecznie pozdrawiam

Bartek

BILETY będą do odbioru w Warszawie. Będę je miał na sali. Miejsca są zarezerwowane na dole przy parkiecie.

Opłata startowa została wpłacona 01.04.2017

blockquote {padding-left: 1ex; margin: 0px 0px 0px 0.8ex; border-left: #cccccc 1px solid;} p {margin: 0px;padding: 0px;}

DRODZY RODZICE

PRZYPOMINAMY SPRAWY ZWIĄZANE Z MISTRZOSTWAMI POLSKI

Wyjazd w piątek 7.15 z CRS Zielona Góra

Prosimy nie dawać dzieciom na drogę słodyczy, chipsów itp.

Najlepiej kanapkę, jakieś owoce itp.

Jeśli ktoś ma chorobę lokomocyjną prosimy zabezpieczyć dziecko w drodze do Warszawy i z powrotem.

Zawsze dzieciom dajemy na wyjazdy kubek na gorący napój wieczorem.

Bilety dla Państwa zarezerwowałem i opłaciłem 40 szt. Będą do odbioru na hali sportowej przed zawodami.

My zabieramy na drogę wodę i kubki plastikowe będą one w dwóch autokarach.

Dzieci będą same dobierać się w pokojach w hotelu.

Końcowa wpłata- bardzo prosimy w opisanych kopertach.

Jedziemy 2 autokarami.

W mniejszym jadą Formacja C-Girls, Kominiarki, SW

W większym jadą Formacja młode kominiarki, pary młodzik młodszy

Zabieramy: strój taneczny, obuwie taneczne, legitymację szkolną, do treningu koszulkę, dres, skarpetki odpowiednie do stroju,

Dzieci nie zabierają : telefonów komórkowych, tabletów ipadów itp.

Kontakt z trenerami telefonicznie

Jesli dziecko jedzie z nami na Mistrzostwa Polski do Warszawy to znaczy że akceptujecie nasze zasady i warunki i dzieci nie zabierają telefonów.  Jeśli tak się stanie wówczas trener ma obowiązek zabrac telefon i po przyjeździe zwrócimy właścicielowi.  Zasady są ustalane wspolnie z Państwem i łamanie ich jest krzywdzące dla innych dzieci.

ZAPROSZENIE NA MISTRZOSTWA POLSKI W ROCK’N’ROLLU AKROBATYCZNYM i BOOGIE WOOGIE

2017 8 kwietnia 2017 r. WARSZAWA

 

Szanowni Państwo, Mamy zaszczyt zaprosić Państwa i Państwa tancerzy na Mistrzostwa Polski Boogie Woogie i Rock?n?Rolla Akrobatycznego 2017. Już 8 kwietnia 2017 roku w Warszawie, oddamy parkiet do rywalizacji o tytuł najlepszych w kraju w swoich kategoriach. Niech będzie to okazja do szerzenia naszych pasji i zainteresowań, a także spotkania i rywalizacji tancerzy z tych dwóch dyscyplin, w dniu który uważamy za ich święto. Będzie nam niezmiernie miło móc Państwa gościć. W załączeniu przesyłamy pakiet informacji dotyczących turnieju. Z pozdrowieniami, W imieniu ekipy SwingStep.pl

 

Adam Wójcik Grzegorz Kowalczyk

 

INFORMATOR TURNIEJU DATA: 08.04.2017

MIEJSCE: HALA SPORTOWA BIELANY ul. Lindego 20, Warszawa

ORGANIZATORZY: Klub Tańca SwingStep.pl Warszawa

Polskie Stowarzyszenie Boogie Woogie

Polski Związek Rock’n’Rolla Akrobatycznego

KATEGORIE STARTOWE:

Boogie Woogie Dzieci ? do lat 13 (w dniu turnieju partner i partnerka nie ukończone 13 lat) Juniorzy – od 13 do 17 lat Main Class – od 14 lat

Rock’n’Roll Akrobatyczny

Formacje Juniorek

Formacje Par Junior

Młodzik Młodszy

Młodzik

Junior

Klasa Główna

ZGŁOSZENIA: Zgłoszenia przyjmujemy W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE 10.03.2017 drogą mailową na adres biuro@swingstep.eu wg. formularza dostarczonego przez organizatora.

REJESTRACJA: W dniu turnieju w godzinach 10:00-11:00 w miejscu zawodów. Opłata startowa: 25zł/os. Zawodnicy startujący w więcej niż jednej kategorii +10zł za każdą kolejną.

WYŻYWIENIE I BILETY Wyżywienie na hali zawodów (obiad w cenie 16 zł), obiady należy zamówić łącznie ze zgłoszeniem zawodników. Polecamy tą formę wyżywienia w dniu imprezy, gdyż w okolicy nie jesteśmy w stanie zarekomendować restauracji serwującej dania obiadowe. Bilety dla publiczności można zamówić w formularzu zgłoszenia, dodatkowo prowadzona jest sprzedaż internetowa pod adresem: www.swingstep.kupbilecik.pl Każdy klub otrzymuje 2 wejściówki dla trenera/opiekuna.

PŁATNOŚCI Płatność za opłaty startowe, wyżywienie oraz rezerwowane bilety dokonywać prosimy na numer konta który otrzymacie Państwo w odpowiedzi na zgłoszenie. Z przyczyn organizacyjnych nie będzie możliwości płatności gotówkowej w dniu imprezy.

SĘDZIOWIE Zgodnie z nominacją Polskiego Związku Rock’n’Rolla Akrobatycznego i Polskiego Stowarzyszenia Boogie Woogie.

MUZYKA /Rundy, Tempo, Czas/ Rock’n’Roll Akrobatyczny Rundy eliminacyjne par ? muzyka organizatora, tempo 48 taktów/min. Finały par, rundy eliminacyjne i finały formacji ? muzyka własna, czas, tempo zgodne z regulaminem WRRC nośnik ? PEN DRIVE USB Boogie Woogie Runda szybka obowiązująca w eliminacjach i finale każdej kategorii Runda wolna obowiązująca w finale w kategoriach : Junior, Main Class Tempo muzyczne: Runda szybka: Dzieci 46-50 taktów/min Juniorzy 48-52 taktów/min Main class 50-54 taktów/min Runda wolna: dla każdej klasy 28-34 taktów/min Czas tańca: Runda szybka: 1,30 min Runda wolna : 1,30 min Dobór muzyki: zgodnie z listą WRRC (losowanie utworów w finale)

PROGRAM ZAWODÓW 10:00-11:00 rejestracja zawodników 10:00-12:00 próba parkietu 12:00-15:30 eliminacje 18:00 gala finałowa 20:30 planowe zakończenie zawodów Szczegółowy program Mistrzostw Polski dostępny będzie po zamknięciu zgłoszeń.

BILETY (ilość ograniczona): Bilety dostępne w 3ch opcjach: miejsca siedzące na trybunie: 25zł miejsca siedzące na poziomie parkietu: 30zł miejsca siedzące przy stolikach przy parkiecie: 35zł w przypadku wyczerpania puli biletów siedzących organizator zastrzega prawo do wprowadzenia wejściówek stojących w cenie 20zł ?

 

Mistrzostwa Polski Warszawa 2017-1 Mistrzostwa Polski Warszawa 2017-2 Mistrzostwa Polski Warszawa 2017-3

Mistrzostwa Polski rozgrywane będą zgodnie z regulaminami Polskiego Związku Rock’n’Rolla Akrobatycznego, Polskiego Stwowarzyszenia Boogie Woogie i World Rock’n’Roll Confederation.

Do startu w Mistrzostwach Polski w Rock?n?Rollu Akrobatycznym i Boogie Woogie uprawnieni są zawodnicy posiadający odpowiednio aktualną licencję Polskiego Związku Rock?n?Rolla Akrobatycznego lub Polskiego Stowarzyszenia Boogie Woogie na rok 2017

Mistrzostwa Polski stanowią kwalifikacje dla par Rock’n’Rolla Akrobatycznego i Boogie Woogie oraz formacji Rock’n’Rolla Akrobatycznego do startu w Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy.

Termin zamknięcia zgłoszeń jest również obligatoryjny dla rezerwacji zakwaterowania i wyżywienia. Organizator zastrzega sobie prawo do ewentualnych zmian w programie i regulaminie.

 

 

……………………………………………………………………………

           MISTRZOSTWA POLSKI WARSZAWA

WYJAZD  piątek 7 kwietnia  7.15    Parking CRS ZIELONA GÓRA

PRZYJAZD   niedziela  09 kwietnia 22.00  Parking CRS ZIELONA GÓRA

Noclegi  w  Warszawie  http://hithotel.pl

Piątek wyjazd, hotel, obiad, wyjazd do Warszawy, zwiedzanie Starego Miasta  w Warszawie, kolacja.

Sobota dzień zawodów

Niedziela po śniadaniu wyjazd zwiedzanie Warszawy,  Pałac Kultury Taras Widokowy, obiad, wyjazd z warszawy 17.00

KOSZT WYJAZDU 400 zł (noclegi, wyżywienie, dojazd, startowe, ubezpieczenie, wstępy/ wycieczki)

  • ???????????????????????????????????????.

 

DEKLARACJA

 

Wyrażam zgodę na wyjazd mojego dziecka ????????????????na Mistrzostwa Polski do Warszawy. Do dnia 09.03.2017 wpłacę zaliczkę w wysokości 100 zł. Wpłata zaliczki jest jednoznaczna z deklaracją. Pozostałą kwotę  300 zł wpłacę w dniu wyjazdu ( w opisanej kopercie)

Podpisaną deklarację przekażę trenerowi na zajęciach sportowych.

 

  • ?????????????????????????????????????????.

Wpłatę zaliczki należy uiścić na konto SKT Mega Dance ul. Dereszowa 27, 65-544 Zielona Góra

Nr konta   38 1050 1911 1000 0022 6674 5039 w tytule: imie i nazwisko tancerza

Zawody odbywają się w parach i formacjach Rock ?n? Roll?a Akrobatycznego.

W zawodach mogą brać udział pary które opłaciły licencje PZRA. Jeśli w klasach sportowych jedna z osób nie może jechać na zawody, jest możliwość zamiany partnera/ki na te zawody. Należy to zrobić do czwartku, do momentu podpisania deklaracji na wyjazd. Nie ma możliwości żeby zawodnik lub zawodniczka startowała w kategorii pary z dwoma partnerami. Partner lub partnerka w parach tańczy tylko z jednym partnerem.

     RODZICE którzy chcą jechać z nami na zawody muszą zadeklarować swój wyjazd w ten sam sposób jak wyjazd dziecka. Koszty są pomniejszone wtedy o opłatę startową (- 25 zł) . Liczy się kolejność zgłoszeń rodziców ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

 

?????????????????????????????????????????????