MISTRZOSTWA POLSKI W KRAKOWIE

MIESTZROSTWA POLSKI W KRAKOWIE

OPIS WYJAZDU

OBOWIĄZKOWO LEGITYMACZJA SZKOLNA

WYJAZD PIĄTEK 12.04.2024

GODZINA 9:30

PARKING CRS Zielona Góra

POWRÓT SOBOTA po zawodach.

Zabieramy kubki na gorący napój , legitymację, strój do tańczenia, koszulkę klubowa lub dres reprezentacyjny (zależy kto co ma)

Wracając będziemy do Państwa pisać. Zazwyczaj robią to trenerzy w drodze. Planujemy być w Zielonej Górze około 1 w nocy z soboty na niedzielę- PARKING CRS.

DRODZY RODZICE, BARDZO WAŻNE PRZYPOMNIENIE. My jako organizator zgłaszamy autokary do kontroli przed wyjazdem. Zwracamy Wam na to uwagę prawie co wyjazd! My to robimy na parkingu PKS 30 minut przed naszym wyjazdem. Wy, rodzice często sami dzwonicie nie patrząc na nas jako organizatorów. Kiedyś wyjechaliśmy 2 h później, a dzieci stały na deszczu, później po wystartowaniu od razu toaleta i dojechaliśmy 4 h później do Krakowa ( południowe korki w Katowicach) . Ci sami rodzice mieli pretensje że nie było czasu na zwiedzanie. Ostatnio, na wyjazd na ferie również Policja kontrolowała na parkingu PKS i dodatkowo przyjechali na CRS! oczywiście mieli pretensje że jest bałagan. Prosimy nasze odpowiedzialności zostawić nam. Dla Was to tylko telefon, a my mamy mnóstwo komplikacji. 

Przyjazd do Krakowa

piątek -obiadokolacja , sobota – śniadanie , obiad, kolacja.

NOCLEGI (ponieważ jedzie od nas 245 osób mamy zarezerwowane 2 miejsca noclegowe)

MIEJSCE ZAWODÓW:

Hala Sportowa

Szkoła Podstawowa nr 25 ul. Komandosów 29

KOSZTY WYJAZDU:

Autokar, obiadokolacja, nocleg , śniadanie, obiad, kolacja+ opłata startowa.

197+30+75+25+30+25+60= 442 zł

Tutaj również Ważna rzecz: czasami opisujemy Wam koszty: co za co. Jednak wszystko jest planowane i często są różnice. np: w Krakowie opłata startowa jest wyższa niż Wam pisaliśmy (organizator zmienił ze względu na koszty międzynarodowych sędziów)  po 80 zł a obiad na sali 35. Więc do każdego dziecka dopłacamy 25 zł. Przy grupie 220 osób to 5.500 zł. W momencie gdy ktoś odwoła udział to również dla organizatora wyjazdu zmienia się końcowa płatność. Państwo, często patrzą na opłaty indywidualnie a my musimy ocenić koszty dla grupy. 

KOSZT wyjazdu na zawody do KRAKOWA 440 zł

Płatność w opisanej kopercie u trenera prowadzącego do dnia 9.04.2024.

Również, ta informacja jest ważna ponieważ, płatności często dokonujemy na wyjeździe gotówką. Gdy jednak ktoś z rodziców zapłaci przelewem, wówczas musimy prosić biuro o odszukanie płatności, wypłatę gotówkową i przekazanie pieniędzy trenerowi. Dla rodziców to tylko wpłata a dla nas dużo dodatkowej pracy. 

Jeśli chodzi o zwiedzanie w piątek. Wszystko jest uzależnione o której dojedziemy do Krakowa, oraz czy czas kierowcy będzie wystarczający do tego żeby nas zawieźć. My jako organizatorzy i trenerzy , chcemy żeby zawodnicy poszli na  wspólny spacer do Centrum Krakowa.