Mrzeżyno na www
Wakacje 2020 AKCJA LATO Mrzeżyno

Informacja 14.06.2020

Drodzy rodzice,

prosimy o pobranie karty kwalifikacyjnej i wypełnienie jej do końca czerwca. Prosimy na ostatnich treningach przekazać wypełnioną kartę trenerowi.

oba dokumenty są te same. Jeden w WORD drugi w pdf. prosze ściągnąć jeden z nich.

Karta kwalifikacyjna Mrzeżyno 2020 SKT Mega dance

 

Karta kwalifikacyjna Mrzeżyno 2020 SKT Mega dance

 

Prosimy również wypełnić oświadczenie i w dniu wyjazdu przekazać doc. do trenera.

OŚWIADCZENIE RODZICÓW obóz letni MRZEŻYNO OŚWIADCZENIE RODZICA

 OŚWIADCZENIE RODZICÓW obóz letni MRZEŻYNO OŚWIADCZENIE RODZICA

 

WAŻNE!    Przypominamy również, że zawodnicy w naszym klubie są ubezpieczeni na cały rok wliczając również letni obóz sportowy. Zgodnie z decyzją rodziców, osoby które nie ubezpieczają się w klubie są zobowiązane do ubezpieczenia dziecka we własnym zakresie. Te osoby prosimy wysłać do dnia wyjazdu na obóz letni potwierdzenie ubezpieczenia, czyli nr polisy dziecka.

 

 

Informacja 26.05.2020

Drodzy rodzice, kluby sportowe organizują obozy sportowe już od pierwszego lipca 2020.

Do naszego obozu zostało dwa i pół miesiąca i patrząc wstecz to około cztery i pół miesiąca od kiedy rozpoczęła się pandemia.

Czyli tak naprawdę za 2,5 msc sytuacja będzie całkowicie opanowana. Jeśli byłyby jakiekolwiek powroty C19 to zawsze w każdym momencie możemy zrezygnować z wyjazdu.

Po rozmowie z wieloma rodzicami potwierdzamy, iż obóz w Mrzeżynie odbędzie sie jak zaplanowaliśmy. Dostosujemy warunki do wytycznych kuratorium, sanepidu i Ministerstwa Sportu. Dlatego jakiekolwiek wątpliwości związane z bezpieczeństwem nie powinny być powodem rezygnacji z wyjazdu dla dzieci.

Tym bardziej iż dzieci, młodzież są bardzo poszkodowane całą ta sytuacją: siedzeniem w domu, izolowaniem się od rówieśników. Również aspekty zdrowotne o których wspominaja rodzice i trenerzy, są jednym z ważniejszych powodów udziału w obozie letnim.

8c518085d7f19b309fb2c3cfe29845b1

Na szczęście nasz ośrodek to tak naprawdę jeden budynek w którym znajdują się miejsca noclegowe, stołówka oraz sala sportowa. Do morza mamy 250 m z wydzieloną plażą właśnie dla nas.

Wiemy również, iż dla wielu z Państwa, podjęcie decyzji o wyjeździe dziecka jest bardzo trudną sytuacją. Wszyscy staramy się odpowiedzieć na pytania na które nie ma jednoznaczniej odpowiedzi. Dlatego stosujemy się do wytycznych osób odpowiedzialnych za letni wypoczynek dzieci i młodzierzy. Poniewaz jest możliwość organizacji obozu, wychodzimy naprzeciw naszym zawodnikom i podtrzymujemy decyzje o wspólnym letnim wyjeździe.

Przypominamy również, iż nie będzie możliwości dopisania dziecka do obozu w późniejszym terminie. Właściciele ośrodków również w tej sytuacji musza zabezpieczyc swoje działalności. Podana przez nas ilość osób do 7 czerwca nie będzie mogła być zwiększona.

Dlatego zachęcamy Państwa (bo wiemy, że dzieci i młodzież nie musimy zachęcać) do udziału w obozie zorganizowanym przez nasze stowarzyszenie.

TelefGirl-47    Dzwonicie Państwo do nas z pytaniem czy są jeszcze wolne miejsca. Tym razem, będąc w kontakcie z właścicielem ośrodka, cały czas przesuwamy termin deklaracji ilości osób. Każdy z nas rozumie trudną sytuację, jednak po 07 czerwca będziemy musieli zamknąć listę osób. Odpowiedź nasza jest TAK, są wolne miejsca, ale po 07 czerwca nie możemy dopisywać zawodników do grup.

 

happy-children-clipart-happy-kids-clipart-707_471

 

 

 

 

Informacja 18.05.2020

Dzwoniono do nas z ośrodka w Mrzeżynie,

Może być sytuacja że w pokojach 5,6 osobowych będa mogli spać 3,4 osoby.

Ztego też powodu będzie mniej miejsc na ośrodku.

Wiemy że sporo z Państwa nie wpłaciło zaliczki ale zadeklarowaliście udział dziecka w obozie letnim.

BARDZO PROSIMY , PILNIE

wpłacić zaliczkę na obóz ponieważ tylko te dzieci będa mogły byc brane pod uwagę. Niestety będzie funkcjonowała zasada „Kto pierwszy ten lepszy”

 

 

Informacja 11.05.2020

Najprawdopodobniej obozy letnie jednak się odbędą. Dlatego w sprawie zgłaszania na obóz (deklarację , zaliczki ) nic się nie zmienia.

Jeśli, jednak okaże się że nastąpi kolejna zmiana, to nasz klub będzie realizował obóz letni w Zielonej Górze.

Prosimy się nie martwić o bezpieczeństwo, ponieważ jak każdy klub sportowy w Polsce, będziemy stosować się do wymagać narzuconych przez Ministerstwo Sportu i Kuratorium.

 

(informacja z dnia 18.04.2020)

Drodzy rodzice i zawodnicy,   

Jeśli z powodu koronawirusa, nie odbędzie się obóz w Mrzeżynie, to w tym samym terminie zorganizujemy obóz stacjonarny w

Zielonej Górze. Postaramy sie tak zorganizować ten obóz, aby oprócz zajęć sportowych, dzieci wypoczęły oraz miały dużo atrakcji.

Organizacja obozu letniego w Mrzeżynie jest uzależniona od zgody kuratorium, a na nią musimy czekac do końca maja. Dlatego obóz letni zorganizujemy w wyznaczonym terminie i jedynie sposób realizacji może się różnić. Oczywiście koszty obozu zostaną zweryfikowane w momencie otrzymania decyzji od naszego rządu.

Wytyczne, odnośnie organizacji treningów, warsztatów, obozów sportowych otrzymujemy na bieżąco z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Wakacje 2020 Mrzeżyno

Informacja z dnia 30.03.2020:

Drodzy rodzice, jeśli w z powodu koronawirusa obóz zostanie odwołany to zwrócimy 100% zaliczki!

Prosimy się nie martwić. Do obozu zostało 130 dni.

Jeśli w jakimkolwiek momencie, obóz będzie zagrożony odwołaniem, to skontaktujemy się z Państwiem.

Do 15 czerwca, wszystko związane z organizacją obozu powinno przebiegać jak było zaplanowane.

TERMIN 8-18 sierpnia 2020

Mrzeżyno hala sportowa

PROSIMY O REZERWACJE TERMINU W DEKLARACJI UCZESTNIKA

Koszty obozu. (noclegi ,wyżywienie  4 x, dojazd, wycieczki, pielęgniarka, ratownik wodny, nagrody, trenerzy, opiekunowie, hala sportowa, sala taneczna)

KOSZT OBOZU   1520 zł

Miejsce Ośrodek w miejscowości  Mrzeżyno 3 minuty spacerem na plażę.

 

 

ZAJĘCIA taniec – dzieci na obozie będą miały dodatkowe zajęcia jako forma  nauka tańca , taniec towarzyski dla dzieci, taniec nowoczesny, hip hop.

mrzeżyno 1

Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + podwieczorek).

W ramach pobytu:

 • korzystanie z sali lub świetlicy wyposażonej w sprzęt audio-wideo (umożliwienie prowadzenia zajęć dydaktycznych połączonych z projekcjami wizualnymi);
 • profesjonalne treningi pod okiem wykwalifikowanych trenerów.
 • opieka pielęgniarki w trakcie pobytu;
 • woda dla każdego uczestnika na każdy dzień pobytu na obozie;
 • Nagroda klubowa dla każdego uczestnika obozu;
 • Prowiant na drogę powrotną do Zielonej Góry.

 

Zaplecze sportowo-rekreacyjne:

Hala sportowa pełnowymiarowa 3 sektorowa, położona najbliżej morza hala widowiskowo – sportowa, z boiskiem głównym o wymiarach 24 x 44m;

 • Kort do squash
 • Sala fitness
 • Siłownia
 • Sauna sucha
 • Boisko do siatkówki plażowej;
 • Boisko tartanowe do koszyków lub siatkówki na przystani kajakowej

 

 • zadatek 300 zł płatne do 20.04.2020 r.
 • II rata 1220 zł płatne do 15.07.2020 r

 

 

mrzeżyno 3


DEKLARACJA UCZESTNIKA:

Prosze o rezerwację miejsca dla mojego dziecka……………………………………….. na obozie w Miejscowości Mrzeżyno w dniach 08-18.08.2020

Zaliczkę w wysokości 300 zł  wpłacę do 20.04.2020  na konto ( z dopiskiem obóz letni  2020 + imię i nazwisko uczestnika) lub gotówka w opisanej kopercie u trenera lub w biurze klubu.

Pozostałą kwotę wpłacę do 15.07.2020.

podpis


TAKĄ deklarację należy skopiować i wysłać do biura klubu.

 

WAŻNA INFORMACJA!!!     Ilość miejsc jest ograniczona, zapisy zaczynamy od 04.03.2020   ponieważ mamy miejsca dla 170 uczestników. Już na obóz zgłosiły się grupy zagraniczne 40 osób- zostaje nam 130 miejsc.

W naszym klubie liczyć sie będzie pierwszeństwo zapisu na obóz. Należy wysłać emaila  z „deklaracją uczestnika” na megadance.biuro@wp.pl

             

 

DODATKOWE WARUNKI UCZESTNICTWA W OBOZACH SPORTOWYCH

 

 1. Uczestnik obozu sportowego zobowiązany jest uczestniczyć we wszystkich imprezach organizowanych przez wychowawców, stosować się do regulaminów i ośrodka oraz do poleceń wychowawców.

 

 1. Uczestnik powinien zabrać ze sobą niezbędny ekwipunek (ubrania, obuwie, przybory toaletowe, kremy z filtrami UV itp.).

 

 1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy cenne oraz wartościowe (w szczególności aparaty telefoniczne i fotograficzne, sprzęt muzyczny i gry elektroniczne) oraz pieniądze, które nie zostały przekazane do depozytu opiekunom za pokwitowaniem. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za kradzieże pieniędzy nie oddanych do depozytu.

 

 1. Uczestnik zobowiązany jest zabrać ze sobą odpowiedni dowód, tożsamości: Polska – ważna legitymacja szkolna i nr PESEL, za granicą – paszport. Oraz posiadać ważne badania sportowe.

 

 1. W przypadku palenia papierosów, spożywania alkoholu lub spożywania środków psychotropowych oraz przebywania pod ich wpływem lub poważnego naruszenia regulaminu obozu sportowego uczestnik zostanie wydalony z placówki wypoczynku na koszt własny (rodziców lub opiekunów prawnych).

 

 1. Uczestnik (rodzice lub opiekunowie) ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za szkody wyrządzone przez niego podczas podróży i pobytu na obozie sportowym.