BUDŻET OBYWATELSKI 2026 –
PROSIMY O WSPARCIE PROJEKTU INWESTYCYJNEGO NR 75! 💚
Drodzy Rodzice, Zawodnicy i Przyjaciele Sportowego Klubu Tanecznego Mega Dance,
zachęcamy Was do oddania głosu w Budżecie Obywatelskim 2026 na projekt inwestycyjny:
Nr 75 – Nowoczesna wentylacja i chłodzenie hali MOSiR przy ul. Amelii
Jako Sportowy Klub Taneczny Mega Dance od wielu lat współpracujemy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze. Nasi zawodnicy korzystają z obiektów MOSiR, trenują tam, występują podczas pokazów i biorą udział w wielu wydarzeniach sportowych.
Dlatego bardzo zależy nam na tym, aby obiekty sportowe w Zielonej Górze miały jak najlepszą infrastrukturę i komfortowe warunki dla dzieci, młodzieży, trenerów, rodziców oraz wszystkich mieszkańców.
Wspieramy również naszych sportowych przyjaciół z SKM Zastal, z którymi współpracujemy i którzy także angażują się w rozwój sportu w naszym mieście. Wierzymy, że wzajemne wsparcie klubów i organizacji sportowych buduje silniejsze środowisko sportowe w Zielonej Górze.
Jak zagłosować?
- Wejdź na stronę: www.zielonagora.konsultacjejst.pl
- https://zielonagora.konsultacjejst.pl/budzet/glosowanie/019d0a93-316c-40ad-b40e-b1f76e9d5f76
- Wybierz głosowanie w Budżecie Obywatelskim 2026.
- Przejdź do projektów inwestycyjnych.
- Znajdź projekt nr 75 – Nowoczesna wentylacja i chłodzenie hali MOSiR.
- Oddaj swój głos i potwierdź głosowanie zgodnie z instrukcją na stronie.
✅ Głosować może każdy mieszkaniec Zielonej Góry, również dzieci.
✅ W projekcie inwestycyjnym prosimy o głos na nr 75.
Dziękujemy za wsparcie! 💚
✅ Głosowanie trwa do 9 czerwca
✅ Głosować może każdy mieszkaniec Zielonej Góry, również dzieci
✅ W projekcie inwestycyjnym prosimy o głos na nr 75
To tylko kilka minut, a efekty tej inwestycji będą służyć wszystkim użytkownikom hali przez wiele kolejnych lat.
Bardzo prosimy o głos, udostępnienie posta oraz zachęcenie rodziny i znajomych do wsparcia projektu.
Dziękujemy za każdą pomoc! 💚
Razem wspierajmy sport w Zielonej Górze!

